Szkoła językowa online Weroniki Sokołowskiej

Dlaczego warto postawić na Inspiro?

  1. Stawiamy na jakość, a nie na ilość. Małe grupy (max. 6 osób) pozwalają nam skupić się maksymalnie na potrzebach każdego z naszych kursantów. Lektorzy doskonale znają wszystkich swoich słuchaczy i przygotowują zajęcia, uwzględniając ich indywidualne oczekiwania i zainteresowania. Jest to wielka zaleta, która odróżnia nas od dużych szkół językowych.
  2. Koncentrujemy się na nauczaniu osób dorosłych. Pozwala nam to poznać specyfikę pracy z dorosłymi, dzięki czemu lepiej odpowiadamy na ich potrzeby i oczekiwania.
  3. Najważniejsi są ludzie. W Inspiro bardzo dbamy o poziom kształcenia, dlatego każdy lektor jest fachowcem, współpracującym ściśle z trenerem językowym i rozwijającym swoje umiejętności dydaktyczne na licznych kursach i konferencjach. Dzięki temu, każdy nasz uczeń jest zadowolony z osiąganych przez siebie postępów w rozwoju językowym. To jest dla nas najważniejsze!
  4. Przyjazna atmosfera panująca w Inspiro Language Academy stwarza świetne warunki do uczenia się języków obcych. Nic tak nie sprzyja dobrej konwersacji, jak ciekawy temat i filiżanka kawy lub herbaty.
  5. Wierzymy, że języka można uczyć się nie tylko na zajęciach, ale także poza nimi. Naszym kursantom oferujemy pracę samodzielną przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii: aplikacji do nauki słówek, programów wykorzystujących materiały internetowe czy kursów online, które dodatkowo wzbogacają wiedzę z zakresu różnych dziedzin. Stwarzamy naszym uczniom warunki do dodatkowej praktyki, proponując używanie języka obcego podczas wszelkich kontaktów ze szkołą: wypożyczając książki, korzystając z treningu językowego czy prosząc lektora o poradę odnośnie najlepszych metod nauki. Każda językowa inicjatywa jest mile widziana.
  6. Dbamy o wysoki poziom motywacji naszych uczniów. Wiemy jak łatwo jest zniechęcić się do nauki języka, gdy przychodzi kryzys. Monitorujemy poziom motywacji naszych uczniów i wspieramy ich w dążeniu do wyznaczonego celu. Nauka języka to ciężka praca, ale my wskazujemy drogę, która ułatwi ten proces i sprawi, że stanie się on przyjemną codziennością.
  7. Uważamy, że efektywna nauka języka nie musi być kosztowna. Dlatego oferujemy wysoką jakość w przystępnej cenie. Budujemy tym samym długofalowe relacje z naszymi uczniami, co jest dla nas bardzo istotne.

Przyjdź i przekonaj się czy Inspiro jest miejscem odpowiednim także dla Ciebie!

Dodaj komentarz