Szkoła językowa online Weroniki Sokołowskiej

Dlaczego nasze lekcje są skuteczne?

Tu znajdziesz odpowiedź.

Podstawy naszej metody

Skuteczność gwarantowana

Dostosujemy lekcje do Twoich potrzeb

To u nas nie jest pusty slogan reklamowy. Nasi klienci szczególnie cenią sobie to, że zanim rozpoczynają naukę, profesjonalny metodyk bada ich poziom komunikatywności i analizuje ich potrzeby językowe. Dzięki temu już pierwsza lekcja jest dopasowana do ich celów, możliwości językowych, stylu uczenia się i zainteresowań.

Będziesz mówić jak najwięcej

Zależnie od modelu kursu 60-90% czasu lekcji przeznaczone jest na mówienie. To zapewnia nam sukces w przełamywaniu bariery językowej i nabieraniu płynności mówienia. Odczujesz to już po pierwszej lekcji. Zajęcia prowadzone są po angielsku (lub w innym języku, którego się uczysz). Nawet na najniższych poziomach, gdzie czujesz potrzebę wsparcia języka polskiego prowadzący komunikuje się z Tobą w dwóch językach.

Ucz się z autentycznych materiałów

To Twój kontakt z rzeczywistym językiem obcym. Zapomnij o nudnych i infantylnych czytankach i nagraniach ze szkolnych podręczników. Ucz się czytając artykuły z prasy międzynarodowej, oglądając filmy i słuchając podcastów, które Twój lektor zaproponuje Ci po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami i zainteresowaniami.

Łatwa i praktyczna gramatyka

To nie nudne i żmudne ćwiczenia pisemne. Każdy nowy element gramatyczny od razu ćwiczony jest w mówieniu, żebyś mógł nie tylko poprawnie pisać, ale przede wszystkim mówić. Mamy swoje sposoby nawet na gramatyko-opornych. Dzięki natychmiastowym praktycznym wykorzystaniu gramatyki nawet nie spostrzeżesz się, że nie tylko ją rozumiesz, ale przede wszystkim jest dla Ciebie naturalna w komunikacji.

Ucz się słownictwa nowocześnie i wtedy kiedy chcesz

Nauka słownictwa w naszej szkole językowej jest nie tylko skuteczna, ale i dostosowana do trybu życia współczesnego zabieganego człowieka. Wykorzystujemy narzędzia internetowe do tego, żebyś mógł uczyć się i powtarzać słownictwo gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz. Nie musisz już szukać w swoim grafiku godzin do wygospodarowania na naukę list słówek. Gdy tylko masz wolną chwilę możesz uczyć się wykorzystując nowoczesne aplikacje mobilne.

Jak może wyglądać Twoja lekcja?

Wszystko zaczyna się od kontaktu

791-792-986
biuro@inspiroacademy.pl