skip to Main Content

Poznaj nasz zespół

Weronika

Weronika

założycielka szkoły, metodyk, trener

Swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieli się na zajęciach, w pracy metodycznej z lektorami i na swoim blogu weronikasokolowska.pl, gdzie pisze o sposobach na przyjemną i efektywną naukę języka angielskiego. Autorka książki “Zacznij mówić po angielsku” oraz wielu artykułów publikowanych w magazynach dla anglistów. Prowadzi kanał YouTube, gdzie zamieszcza video-lekcje oparte o seriale po angielsku. Nie przestaje poszukiwać nowych rozwiązań w nauczaniu. Wprowadza innowacje oraz projektuje własne metody i narzędzia do nauki angielskiego.

Ilona

Ilona

metodyk, lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim – specjalność: metodyka. Nigdy nie przestaje się uczyć... jak uczyć. Śledzi najnowsze trendy, szuka nowych pomysłów, zgłębia tajniki działania mózgu i psychologii, ale przede wszystkim wsłuchuje się w potrzeby swoich kursantów. Doskonale wie, że na każdego może zadziałać inna metoda. Kursanci cenią ją za zaangażowanie i empatię. Swoją wiedzą i 8-letnim doświadczeniem dzieli się również z innymi lektorami Inspiro.

Justyna

Justyna

lektorka j. hiszpańskiego

Jej miłość do języka hiszpańskiego i kultury hiszpańskojęzycznej zrodziła się już w liceum, w klasie dwujęzycznej. Absolwentka filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalizacja pedagogiczna. Swoją pasją uwielbia zarażać innych – dlatego została lektorką. Zajęcia językowe lubi wzbogacać wiedzą na temat kultury hiszpańskojęzycznej, którą zdobyła m.in. podczas licznych podróży po Hiszpanii i Meksyku. Poza podróżami i pracą, uwielbia także dobre jedzenie.

Dominika

Dominika

lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Jej specjalnością są zajęcia konwersacyjne. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu zajęć metodą direct. Kursanci i współpracownicy uwielbiają ją za otwartość i świetne poczucie humoru - potrafi zarażać śmiechem. Czas poza pracą często spędza na korcie tenisowym.

Sylwia

Sylwia

lektorka j. angielskiego

Doświadczenie jako lektorka języka angielskiego zdobywała nie tylko w Polsce, ale także zagranicą, m. in. w Turcji. Posiada certyfikat TEFL potwierdzający jej umiejętności w zakresie nauczania. Jej specjalnością są zajęcia konwersacyjne. Swoją pasję do języka angielskiego wykorzystuje również tworząc tłumaczenia audiowizualne. W wolnych chwilach lubi zwiedzać świat i czytać reportaże podróżnicze.

Martyna

Martyna

lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Jak sama mówi, zawsze lubiła język angielski, ale prawdziwa pasja zrodziła się podczas półtorarocznego pobytu w USA. Pracowała również w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Czas wolny lubi spędzać aktywnie - jeżdżąc na rowerze lub biegając. Jej najnowsze osiągnięcie to ukończenie Półmaratonu Krakowskiego. Swoich kursantów z pewnością może nauczyć wytrwałości w dążeniu do celu.

Sylwia

Sylwia

lektorka j. angielskiego

Posiada angielskie kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela (QTS) oraz wieloletnie doświadczenie w tym zawodzie. Przez kilka lat pracowała w angielskiej szkole średniej ucząc wszystkich przedmiotów curriculum. Specjalistka od kursów firmowych. Będąc w Anglii, jeszcze przed podjęciem zawodu nauczyciela, zdobyła doświadczenie w środowisku biznesowym. Pracowała w działach sprzedaży i eksportu, a następnie zakupów. Uwielbia uczyć i nie spełniałaby się bardziej w żadnym innym zawodzie.

Paulina

Paulina

Polish teacher

A Jagiellonian University graduate in teaching Polish as a foreign language. She loves Polish and is keen on learning about different cultures, hence teaching Polish to foreigners is an ideal job for her. Individual approach to each student is a key aspect of her classes. Apart from teaching, her two biggest passions are sailing and paragliding.

Iga

Iga

lektorka j. angielskiego

Od zawsze chciała, aby praca była dla niej przyjemnością. Aby móc to osiągnąć, zdobyła tytuł magistra filologii angielskiej na UMK. Swoim zainteresowaniem stara się dzielić z innymi dzięki kursom językowym, które prowadzi. Oprócz tego radość sprawia jej również warzenie piwa w domowym zaciszu, poznawanie nowych gier planszowych i chodzenie do kina.

Bogna

Bogna

lektorka j. angielskiego, francuskiego i polskiego

Certyfikowany trener języka angielskiego (URz - filologia angielska, specjalizacja nauczycielska; dyplom TEFL Toulouse), francuskiego (Université Jean Jaurès - Français Langue Etrangère oraz Institut Catholique de Toulouse - MEEF; dyplom DAEFLE Alliançe française de Paris), a także polskiego jako obcego (UJ). Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu w Polsce i za granicą. Uważa, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego kursanta.

Kinga

Kinga

lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim (specjalność: nauczycielska z informatyką) oraz wkrótce absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego (kierunek: International Business). Posiada doświadczenie w nauczaniu, które zdobyła między innymi dzięki pracy i nauce za granicą (Słowenia). W swoich zajęciach lubi wprowadzać ciekawostki z życia i kultury ojczystych użytkowników języka angielskiego. W wolnym czasie gra na pianinie oraz czyta thrillery.

Giulia

Giulia

lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, a obecnie doktorantka na tym samym kierunku. Języka angielskiego uczy nie tylko kursantów naszej szkoły, ale również studentów UJ. Poza filologią angielską, studiuje także filozofię. Kursanci cenią ją za zaangażowanie i profesjonalizm. Wolny czas lubi spędzać ze swoim psem - Brego. Zdarza jej się także grać na skrzypcach.

Maja

Maja

lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalistka od języka szwedzkiego i angielskiego. Angielskiego uczyła nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach, m.in. w Peru i na Ukrainie. Podczas zagranicznych podróży sama również uczyła się języków obcych - jako cel nauki stawia sobie zawsze możliwość przeczytania książki w oryginale. Mając duże doświadczenie zarówno w nauczaniu, jak i w nauce języków, bardzo dobrze rozumie wyzwania przed jakimi stoją jej kursanci - na zajęciach jest zawsze cierpliwa i wyrozumiała.

Dorota

Dorota

lektorka j. rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców

Ukończyła filologię rosyjską na Państwowym Uniwersytecie Lingwistycznym w Erywaniu w Armenii. W czasie studiów pracowała w Ambasadzie RP w Erywaniu oraz w Konsulacie RP w Łucku na Ukrainie, co dało jej możliwość rozwoju w wielokulturowym, rosyjskojęzycznym środowisku. Praca ta zainspirowała ją również do podjęcia studiów w zakresie nauczania języka polskiego dla obcokrajowców. W wolnych chwilach uwielbia czytać rosyjską literaturę, w szczególności opowiadania Czechowa i kryminały Marininy. Prywatnie jest też mamą czwórki dzieci, co w połączeniu z pracą zawodową stanowi nie lada wyzwanie.

Agata

Agata

lektorka j. angielskiego

Specjalistka od kursów firmowych i specjalistycznych - jako lektorka potrafi się odnaleźć w każdej branży. Uczyła m.in. pracowników lotniska Kraków Airport, strażaków oraz robiła korektę dokumentacji technicznej w firmie produkującej testery maszyn. Posiada kwalifikacje do prowadzenia kursów przygotowujących do egzaminu resortowego MON. Uwielbia czytać i nieustannie pogłębiać swoją wiedzę na różne tematy, a kursanci cenią ją za dobór materiałów zgodnych z ich dziedziną i zainteresowaniami oraz umiejętność organizacji pracy na zajęciach. Swoje kompetencje rozwija na licznych szkoleniach dla nauczycieli.

Natalia

Natalia

lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym ze specjalizacją języki specjalistyczne. Od najmłodszych lat uwielbia język angielski. Zawsze chciała dzielić się swoim zamiłowaniem do języka z innymi i dlatego została lektorką. Jej specjalnością są zajęcia konwersacyjne. Obecnie studiuje zarządzanie informacją i publikowanie cyfrowe gdzie realizuje swoją drugą pasję - tworzenie grafik i skład książek. Uwielbia aktywny tryb życia, książki i podróże.

Natalia

Natalia

lektorka j. angielskiego

Jest entuzjastycznym lektorem języka angielskiego od 2000 roku. Ukończyła studia licencjackie - filologię angielską na Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. Następnie ukończyła TEFL na National University of Ireland, Galway. Obecnie mieszka w Irlandii od 14 lat, gdzie prowadzi zajęcia z j. angielskiego online, jak również osobiście zajęcia mindfulness. Wciąż się rozwija, jej pasje to muzyka, rozwój osobisty, psychologia, ukończyła NLP practitioner. W swojej pracy skupia się na mocnych stronach i talentach każdego studenta, by każdy z nich osiągnął swoje cele, komunikował się naturalnie i swobodnie w języku angielskim.

Mateusz

Mateusz

lektor j. angielskiego

Ukończył filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalizacja - język w biznesie. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć firmowych, szczególnie w branży IT. Sam zresztą, poza pracą lektora, zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Na swoich zajęciach kładzie duży nacisk na pracę zespołową i dobre relacje w grupie. O przyjemną i bezstresową atmosferę na jego zajęciach nie trudno - jest osobą dowcipną i pełną energii.

Michał

Michał

menedżer szkoły

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego i od początku swojej kariery zawodowej skupia się na pracy z ludźmi. Zawsze otwarty na rozmowę, ceni poczucie humoru i bezpośredni kontakt. Posługuje się płynnie angielskim i hiszpańskim. Jego najnowszą pasją jest amatorska astronomia, a poza tym uwielbia podróże, narty i gry planszowe.

Wojtek

Wojtek

IT, HR, marketing

Absolwent finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz kursów programistycznych. Ambitny, wciąż poszukuje nowych wyzwań. Współpracownicy cenią go również za otwartość i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów. W czasie wolnym lubi uprawiać sporty: piłkę nożną, bieganie, squasha. Dba o zdrowy styl życia.

Back To Top