Szkoła językowa online Weroniki Sokołowskiej

Jesteś w dobrych rękach.

Przeczytaj o nas, sprawdź opinie i podejmij decyzję.

lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Weronika

założycielka szkoły, metodyCZKA, trenerKA

Swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieli się na zajęciach, w pracy metodycznej z lektorami i na profilach edukacyjnych w portalach społecznościowych (Instagram, Facebook, YouTube). Autorka książki “Zacznij mówić po angielsku”, e-booków i kursów online oraz wielu artykułów publikowanych w magazynach dla anglistów. Nie przestaje poszukiwać nowych rozwiązań w nauczaniu, czego efektem są kolejne materiały i narzędzia dla osób uczących się angielskiego. Prywatnie, mama trójki dzieci. Stale planuje zwiedzanie kolejnego kawałka świata. Czyta kilka(naście) książek jednocześnie i odkrywa uroki ogrodnictwa.

Sylwia

lektorka j. angielskiego,
konsultantka metodyczna

Ukończyłam studia na kierunku filologia angielska na UJ. Doświadczenie jako lektorka języka angielskiego zdobywałam nie tylko w Polsce, ale także zagranicą, m.in. w Turcji. Posiadam certyfikat TEFL potwierdzający moje umiejętności w zakresie nauczania. Swoją pasję do języka angielskiego wykorzystuję również hobbistycznie tworząc tłumaczenia audiowizualne. Moje metody nauczania są dopasowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań kursanta. Na lekcjach udowadniam uczniom, że efektywna nauka języka może być jednocześnie świetną zabawą! W wolnych chwilach spędzam czas aktywnie – uwielbiam jeździć na rowerze i biegać. Jestem również miłośniczką podróży i literatury podróżniczej.
lektorka języka angielskiego inspiro

Romana

lektorka j. angielskiego,
konsultantka metodyczna

Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Śląskim, specjalizacja – kultura-media-translacja. Jest również absolwentką PWSZ w Raciborzu z przygotowaniem pedagogicznym do nauczania języka angielskiego. Jej specjalnością są zajęcia ogólne oraz konwersacyjne. Zawsze dba o to, aby lekcje przebiegały w bezstresowej atmosferze, kładąc nacisk na komunikację. Uwielbia naukę języków obcych, koncerty oraz literaturę rosyjską. Interesuje się również historią kina.

alicja opiekun klienta

Alicja

Opiekun klienta

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim. W pracy ceni sobie szczerość i poczucie humoru, co również zawsze daje od siebie. Posiada duszę artysty. Jej pasją są fotografia i rękodzieło. Uwielbia naturę – każdą wolną chwilę stara się spędzać na podróżach razem ze swoimi dwoma psiakami-adopciakami. 

zajęcia z lektorem online

Klaudia

lektorka j. angielskiego,
konsultantka metodyczna

Jestem absolwentką Aberystwyth University na kierunku English Literature. Przez trzy lata mieszkałam i pracowałam w Wielkiej Brytanii. Była to świetna przygoda, która pozwoliła mi poznać angielski nie tylko z książek, ale i z codziennych rozmów z Brytyjczykami. Prowadzę kursy konwersacji, ogólne, Business English oraz przygotowujące do egzaminów językowych. Na moich zajęciach nacisk stawiam na komunikację, nowe słownictwo i dobrą atmosferę. Korzystam z autentycznych, ciekawych materiałów, które sprawiają, że samodzielna nauka po zajęciach nie jest żmudnym obowiązkiem, a okazją do poznania bliżej kultury krajów anglojęzycznych. Prywatnie, jako opiekunka dwóch piesków rasy chihuahua, interesują się psią behawiorystyką i treningiem zwierząt. Czas wolny uwielbiam spędzać na spacerach z moimi psiakami, nauce niemieckiego i oglądaniu netfliksowych nowości.
zajęcia z lektorem online

Ania

lektorka j. angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej. Od ośmiu lat dzielę
się swoją pasją do języka angielskiego z uczniami na
wszystkich poziomach zaawansowania oraz różnych
grupach wiekowych. Co roku również przygotowuję
słuchaczy do egzaminu ósmoklasisty oraz matury. Nie
przestaję rozwijać swoich umiejętności w nauczaniu.
Dzięki udziałom w kursach i szkoleniach, stale mogę
podnosić swoje kwalifikacje. Regularnie szukam nowych
trendów i pomysłów na zajęcia, aby nie było w nich
miejsca na nudę. Na lekcjach rozwijamy i udoskonalamy
wszystkie umiejętności językowe, skupiając się na
komunikacji oraz poprawnej wymowie. Moim priorytetem
jest wsłuchiwanie się w potrzeby oraz zainteresowania
swoich uczniów, dostosowując się do nich, tak aby nauka
języka obcego była przyjemnością. Prywatnie, uwielbiam
czytać książki i oglądać filmy. Bardzo lubię podróżować,
a w szczególności odkrywać piękne zakątki Europy 🙂

Marta

lektorka j. angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej na UŁ specjalizującą się w nauczaniu. Od 9 lat prowadzę kursy językowe, standardowe, specjalistyczne, egzaminacyjne i z języka biznesowego. Moim atutem jest nowoczesne podejście do nauczania oraz zapał i mnóstwo energii. Prywatnie mama przedszkolaka, mól książkowy i kawoholik.

Justyna

lektorka j. angielskiego

Prowadzenie lekcji językowych jest moim głównym zajęciem już od ponad 13 lat, kiedy ukończyłam Kolegium Języków Obcych, a następnie Wyższą Szkołę Lingwistyczną, ale tak naprawdę uczę już znacznie dłużej. W tym czasie odkryłam, że dobrze się czuję w tematyce biznesowej z uwagi na wcześniej ukończone studia z zakresu Marketingu i Zarządzania na Politechnice Opolskiej, oraz medycznej i tej związanej z fizjoterapią. To z kolei jest ściśle związane z moim drugim zawodem – jestem instruktorką Pilatesu. Poza zgłębianiem zagadnień metodycznych i zdrowotnych jestem mamą dwóch wspaniałych synów i początkującą pasjonatką roślin i ich przydatnością w kuchni.
asia angielski

Asia

lektorka j. angielskiego

Filologię angielską studiowała w Szczecinie, czyli swoich rodzinnych okolicach, jednak zaraz po studiach wyjechała na pół roku do szkockiego Aberdeen. Stamtąd ponad 13 lat temu przeprowadziła się do Krakowa. Od tego czasu uczy dorosłych na kursach konwersacyjnych oraz biznesowych. Trzykrotnie brała udział w rejsach Niebieskiej Szkoły, gdzie pełniła jednocześnie rolę załogantki STS Fryderyk Chopin oraz nauczycielki języka angielskiego. Na lądzie wolny czas dzieli między śpiew, kolorowanki, gry planszowe oraz rower.
lektorka polskiego w szkole językowej w Krakowie

Paulina

lektorka j. polskiego

A Jagiellonian University graduate in teaching Polish as a foreign language. She loves Polish and is keen on learning about different cultures, hence teaching Polish to foreigners is an ideal job for her. Individual approach to each student is a key aspect of her classes. Apart from teaching, her two biggest passions are sailing and paragliding.
lektorka języka hiszpańskiego

Monika

lektorka j. hiszpańskiego

Z wykształcenia hispanistka i italianistka, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła również Szkołę Prawa Hiszpańskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z pasją i zaangażowaniem pomaga odnaleźć się w języku hiszpańskim. Chętnie dzieli się także swoją wiedzą o krajach hiszpańskojęzycznych.
W wolnych chwilach lubi czytać reportaże podróżnicze i uczyć się kolejnych języków.

zajęcia z lektorem online

Aldona

lektorka j. angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Specjalizuję się w kursach egzaminacyjnych, przygotowuje do certyfikatów językowych FCE i CAE. Egzaminator PTE i TOEIC. Od lat prowadzę kursy firmowe i zajęcia konwersacyjne. Na zajęciach stawiam na naturalny żywy język i swobodną komunikację. Wychowałam się w Kanadzie. Czas wolny spędzam czytając książki Asne Seierstad i oglądając filmy Dave’a Finchera.

Ania

lektorka j. angielskiego

Ukończyłam studia na kierunku filologia angielska ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Śląskim. Języki obce od zawsze są moją pasją, którą chętnie dzielę się z innymi. Od razu po studiach wyjechałam do Hiszpanii, gdzie przez rok zdobywałam swoje pierwsze doświadczenia w nauczaniu. Miałam też okazję, żeby zacząć uczyć się języka hiszpańskiego i robię to do dziś. Podczas swoich lekcji zawsze korzystam z ciekawych materiałów, uwzględniających zainteresowania kursantów oraz kładę nacisk na komunikację. Prowadzę różne kursy języka angielskiego ale specjalizuję się w kursach ogólnych i konwersacyjnych. W wolnym czasie lubię czytać, gotować, ćwiczyć jogę i podróżować. Fascynuję się kulturą i kuchnią latynoamerykańską.

Ola

lektorka j. angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej na UŚ. Od 10 lat zajmuję się prowadzeniem zajęć indywidualnych oraz grupowych. Uczę na różnych poziomach zaawansowania, a nauczanie jest moją pasją. Podczas pracy dydaktycznej traktuję ucznia bardzo indywidualnie. Moje zajęcia przygotowuję tak aby zaciekawić i zachęcić do dalszej nauki. Cenię sobie kreatywność oraz stawiam na naukę praktycznego wykorzystania gramatyki i poznanych zwrotów w codziennej komunikacji. Przez 6 ostatnich lat mieszkałam w Irlandii co pozwoliło mi zetknąć się z żywym językiem i rozwinąć moje umiejętności. Dzięki temu wiem jak uczyć efektywnie, motywować oraz wspierać rozwój wszystkich umiejętności językowych. Prywatnie uwielbiam podróżować i aktywnie spędzać wolny czas:)

lektorka języka angielskiego inspiro

Ania

lektorka j. angielskiego,
Konsultantka metodyczna

Absolwentka filologii angielskiej ze specjalizacją język biznesu oraz tłumaczeniową na Uniwersytecie Śląskim. W zawodzie nauczyciela najbardziej podoba jej się to, że zajęcia nigdy nie są takie same. Uwielbia dobierać tematy do zainteresowań kursantów, gdyż z własnego doświadczenia wie, że wtedy nauka przychodzi łatwiej i przyjemniej. Stale rozwija swoje umiejętności językowe – poza filologią angielską ukończyła też studia podyplomowe nauczania języka polskiego jako obcego, a obecnie studiuje germanistykę. Jej wielką pasją jest język węgierski oraz rękodzieło. Dzięki temu, że stale pozostaje w kontakcie z językami obcymi również z perspektywy ucznia, wie jak sprawić, aby uczyć się efektywnie i w miłej atmosferze.

Emilia

lektorka j. angielskiego

Jestem sinologiem z wykształcenia, ale obecnie realizuję swoją pasję jako lektorka języka angielskiego. Posiadam dyplom ukończenia studiów UAM oraz WSJO w Poznaniu. W trakcie studiów wyjechałam do Pekinu, gdzie przez rok miałam okazję sprawdzić swoje umiejętności w komunikowaniu się w putonghua (standardowy język chiński) oraz pogłębiać wiedzę na temat kultury obszaru językowego. Po ukończeniu studiów w Polsce przeprowadziłam się do Indii gdzie ukończyłam studia podyplomowe M.Phil (o profilu studia wschodnioazjatyckie) na Uniwersytecie Delhijskim. Obecnie mieszkam w Polsce i chętnie dzielę się wiedzą na temat języków, kultur i historii ze swoimi kursantami. Robię to z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem. Poza pracą, fascynuje mnie filozofia Michela Foucault, a od niedawna zgłębiam również tajniki psychologii. Mam w sobie niegasnącą ciekawość świata i wulkan energii aby odkrywać nowe „lądy”… W wolnym czasie czytam książki mojego ulubionego autora kryminałów – Jo Nesbø.

Natalia

lektorka j. angielskiego

Ukończyłam studia licencjackie – filologię angielską na Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. Marzenie o podroży do Irlandii, by kontynuować edukację spełniło się już po studiach. Ukończyłam TEFL na National University of Ireland, Galway. Obecnie mieszkam w Irlandii od 14 lat, gdzie prowadzę zajęcia angielskiego online, jak również osobiście zajęcia mindfulness. W swojej pracy skupiam się na mocnych stronach i talentach każdego studenta, by każdy z nich osiągnął swoje cele, komunikował się naturalnie i swobodnie w języku angielskim. Wciąż się rozwijam, moje pasje to muzyka, rozwój osobisty, psychologia, ukończyłam NLP practitioner z trenerem dr JohnStanley, Music Performance and Internet Marketing w Galway. Oprócz angielskiego również uczę tai chi dzieci oraz dorosłych. Uwielbiam mieszkać nad morzem i chodzić na spacery po plaży:)

Magda

lektorka j. angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim. Nauka języków obcych od zawsze była moją pasją, a angielskiego uczę od ponad 10 lat. Staram się aby lekcje przebiegały w bezstresowej atmosferze i nieustannie szukam nowych metod i ciekawych materiałów dostosowanych do zainteresowań uczniów. Na zajęciach kładę nacisk na komunikację, otwartość i budowanie pewności siebie. Prowadzę kursy ogólne, konwersacyjne i przygotowujące do egzaminów językowych na wszystkich poziomach. Uwielbiam swoją pracę, ponieważ pozwala mi na ciągły rozwój, a motywowanie uczniów i obserwowanie ich postępów daje dużo satysfakcji. Oprócz ciągłego pogłębiania wiedzy z zakresu języka angielskiego, uczę się też języka włoskiego, co pozwala mi spojrzeć na naukę języków obcych w dorosłym życiu z perspektywy ucznia, a tym samym bardziej wyrozumiałego nauczyciela 🙂 Wolne chwile dzielę pomiędzy jogę, czytanie, jazdę na rolkach i malowanie.

lektorka języka angielskiego inspiro

Kasia

lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej oraz amerykanistyki. Doświadczenie jako lektorka zdobywa od niemal 15 lat. Angielski to jej pasja, nie tylko jako język obcy, ale część anglojęzycznej historii i kultury. Nieustannie poszukuje ciekawych, aktualnych i autentycznych materiałów,
dobierając je do indywidualnych zainteresowań uczniów. Wierzy, że nauka języka obcego to nie tylko wyzwanie, ale również świetna zabawa.  W wolnym czasie czyta, podróżuje i chodzi po górach.

lektorka języka angielskiego inspiro

Beata

lektorKA j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim i językoznawstwa angielskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy ze wszystkim grupami wiekowymi. Pracowała też w dwóch międzynarodowych korporacjach, gdzie używała języka angielskiego biznesowego na co dzień – dzięki czemu zna go zarówno w teorii jaki i w praktyce. Na zajęciach skupia się na aspekcie komunikacyjnym języka i budowaniu pewności siebie u kursantów. W wolnym czasie eksperymentuje w kuchni, czyta powieści lub planuje kolejną podróż.

Ania

lektorka j. hiszpańskiego

Wykształcenie językowe oraz metodyczne zdobyłam w Polsce (UAM w Poznaniu), a później zaczęłam podróżować po świecie, by dowiedzieć się jak żyją ludzie w innych krajach. Nie jestem typowym nauczycielem, który spaceruje po korytarzu z dziennikiem pod pachą. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do ludzi i otaczającej rzeczywistości, lubię wyzwania, a na moich zajęciach zetkniesz się z kreatywnymi pomysłami i spontanicznością. Ale uwaga – potrafię też być wymagająca. Do zobaczenia na zajęciach!

Zofia

lektorKA j. Niemieckiego

Język niemiecki to moja pasja już od najmłodszych lat. Filologię germańską studiowałam na Uniwersytecie Wrocławskim oraz w Haute Ecole Leonard de Vinci w Brukseli. Na co dzień pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi wpajając im skomplikowane zasady gramatyki niemieckiej i nie tylko 🙂 Praca nauczyciela – mimo, że nie najłatwiejsza daje mi dużo radości i satysfakcji. A prywatnie: góralka, miłośniczka gór, pływania i języków obcych. Mam dwie kochane pociechy, z którymi spędzam każdą wolną chwilę:)
lektorka języka angielskiego inspiro

Karina

lektorKA j. angielskiego

Jestem lektorką języka angielskiego, ponieważ od zawsze fascynują mnie języki obce. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu kursów języka angielskiego oraz korepetycji zarówno stacjonarnych, jak i online na wszystkich poziomach zaawansowania. Jestem pasjonatką języka i wiem, że najważniejsze w nauce języków jest nastawienie i motywacja. Moje metody nauczania są innowacyjne, dostosowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań kursanta. Potrafię również przygotować kursanta do certyfikatów językowych FCE, CAE i CPE oraz, jeśli istnieje taka potrzeba prowadzić kurs wzbogacony o elementy danego słownictwa takiego jak Business English, Medical English, Legal English i inne. Poza pracą lektora studiuję dziennie psychologię i w wolnym czasie tworzę różne, krótkie formy literackie. Dbam o dobrą atmosferę na zajęciach i zależy mi na tym, aby nauka angielskiego była tak samo przyjemna, jak i efektywna.

Paulina

lektorka j. angielskiego

Moją pasją jest nauczanie języka angielskiego, dlatego ciąglę staram się rozszerzać swoją wiedzę na ten temat. Ukończyłam kierunki takie jak filologia angielska czy nauczanie języka angielskiego dla osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz kursy z zakresu metodyki nauczania języków osób dorosłych. Największą radość sprawia mi widok moich kursantów coraz swobodniej komunikujących się po angielsku. Nie lubię kiedy na moich zajęciach wieję nudą, dlatego często wprowadzam do nich najnowsze innowacje z zakresu metodyki nauczania jak również przeróżne elementy rozrywkowe. W czasie wolnym można spotkać mnie na siłowni lub na przebieżce z wózkiem 🙂
lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Dominika

lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Jej specjalnością są zajęcia konwersacyjne. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu zajęć metodą direct. Kursanci i współpracownicy uwielbiają ją za otwartość i świetne poczucie humoru – potrafi zarażać śmiechem. Czas poza pracą często spędza na korcie tenisowym.

Jędrzej

lektor j. angielskiego

Jestem absolwentem Filologii Angielskiej (specjalność nauczyciel na Uniwersytecie Gdańskim i specjalność tłumacz na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika). Od czasów studenckich pracuję jako lektor, więc mimo młodego wieku posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu. Jestem także anglojęzycznym przewodnikiem po moim rodzinnym mieście i organizatorem anglojęzycznych gier miejskich. W wolnym czasie uczę się wspinaczki, wędruję po górach i dużo zwiedzam.

Maja

lektorka j. niemieckiego

Niemiecki od pierwszej lekcji stał się jej pasją. Najpierw sama uczyła się go z ogromną przyjemnością, potem ukończywszy germanistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim postanowiła uczyć innych. Uważa, że to praca, która nie pozwala się nudzić, ponieważ każdy uczeń jest inny i ma inne potrzeby, a każda lekcja, nawet oparta na tych samych materiałach, nigdy nie jest taka sama. Kursanci wnoszą swoją osobowość i zainteresowania, co sprawia, że lekcje nie tylko rozwijają umiejętności językowe, ale stają się bardzo ciekawym spotkaniem z drugim człowiekiem. Aby zapewnić wysoki poziom swoich zajęć, ma regularny kontakt z "Muttersprachlerem"  i uczestniczy w szkoleniach. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu nauczania języka polskiego jako obcego. Uczy dzieci, młodzież i dorosłych.
hannah native speaker

Hannah

native speaker j. angielskiego

Native speaker, urodzona i wychowana w Londynie. Z powodzeniem od 7 lat jest nauczycielem języka angielskiego. Prowadzi zajęcia w grupach dla dorosłych oraz indywidualne lekcje języka angielskiego. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kosmetologii i  wielbicielka zwierząt. Ponadto, absolwentka Biotechnologii. Lekcje prowadzone są w oparciu o metody dostosowane do indywidualnych potrzeb uczniów oraz ich wymagań (przygotowywanie do egzaminów np. TOEFL). Z powodzeniem odnajduje się w nowym otoczeniu, stawia na pracę zespołową, potrafi działać jako indywidualna jednostka.
kasia niemiecki

Kasia

lektorka j. niemieckiego

Studentka ostatniego roku filologii germańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Specjalizuje się zarówno w nauczaniu, jak i w tłumaczeniach. Lubi wyzwania językowe. Stara się prowadzić zajęcia tak, aby uczestnicy zawsze wynosili z nich coś nowego – czy to przemyślenia po przeprowadzonej dyskusji, czy też jakąś ciekawostkę o krajach DACH. Uczy się innych języków, żeby mieć możliwość poznania świata z innej perspektywy, ale też, żeby nie zapomnieć, jakie problemy mogą się pojawić na początku nauki języka obcego. Amatorka gry na instrumentach. Czas wolny najchętniej spędza w górach – pieszo lub na rowerze.
lektor

Ángel

lektor j. Hiszpańskiego

Hiszpan pochodzący z miasta Lleida (blisko Barcelony), mieszkający w Krakowie od 9 lat. Absolwent filologii angielskiej. Biegle mówi i pisze po polsku. Ángel ma doświadczenie jako tłumacz z języka angielskiego i polskiego na hiszpański i od trzech lat uczy Polaków hiszpańskiego. Na swoich lekcjach stara się często rozmawiać o kulturach hiszpańskojęzycznych i o ciekawych miejscach w Hiszpanii. W wolnym czasie uwielbia biegać, czytać, podróżować po całym świecie i oglądać piłkę nożną i oczywiście, la fiesta!

zajęcia z lektorem online

Wiola

lektorka j. angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej ze specjalnością biznesową. Od 20 lat uczę różne grupy wiekowe na różnych poziomach, prowadząc kursy grupowe i indywidualne. Jednak od 5 lat największą liczbę moich studentów to osoby dorosłe, pracownicy różnych branż oraz obcokrajowcy m.in. Francuzi, którzy ciągle potrzebują szlifować angielski. Na swoich zajęciach staram się pokazać moim słuchaczom ich potencjał i umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku obcym. Plany lekcji dostosowuję do potrzeb i zainteresowań każdego ucznia. Sprawiam, że znajdują oni inspirację do rozpoczęcia swojej przygody z językiem. W wolnym czasie podróżuję, gotuję i pomagam swoim dzieciom odkrywać świat.
zajęcia z lektorem online

Sylwia

lektorka j. angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej na KUL-u
oraz Universidad de Murcia w Hiszpanii. Uzyskałam
również specjalizację z nauczania języka polskiego
jako obcego. Kocham języki obce, a dzielenie
się moją wiedzą z innymi sprawia mi mnóstwo radości.
Robię to już od 12 lat. Metody pracy dostosowuję
do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań każdego
ucznia, kładąc duży nacisk na rozwój swobodnej
komunikacji w języku obcym. Sama również lubię
się uczyć, dlatego stale pracuję nad swoim
warsztatem metodycznym m.in. biorąc udział
w ciekawych szkoleniach. W wolnym czasie czytam,
gram w planszówki, szlifuję język hiszpański
oraz wyjeżdżam w podróże małe i duże.

zajęcia z lektorem online

Natalia

lektorka j. angielskiego

Z wykształcenia jestem magistrem filologii angielskiej o specjalności tłumaczeniowej i od 6 lat lektorem z zamiłowania. Zaczynałam od nauki dzieci i młodzieży, a od pewnego czasu specjalizuje się w General English, Business English oraz angielskim branżowym z mocnym naciskiem na konwersacje, ale jestem też, niestety, obsesyjnie zakochana w gramatyce. Fascynuje mnie psychologia, dlatego staram się, by moje zajęcia były bezpieczną przestrzenią nie tylko do nauki języka angielskiego, ale i do rozmowy na różne tematy, szczególnie jeśli dotyczą moich pasji tj. gotowania, zwierząt czy też filmów lub seriali.
zajęcia z lektorem online

Klaudia

lektorka j. angielskiego

Ukończyłam filologię angielską w PWSZ w Koninie,
a następnie studia podyplomowe z Business English w WSJO w Poznaniu. Przez ponad 3 lata pracowałam w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych, gdzie uczyłam
żołnierzy z całej Polski. Na swoich zajęciach skupiam się na konwersacjach, gdzie głównie staram się pracować
na materiałach autentycznych by mieć kontakt
z żywym językiem, dzięki czemu sama ciągle się uczę.
Dodatkowo wybieram takie tematy, które
odpowiadają indywidualnym potrzebom moich
kursantów takie jak praca czy hobby, by mogli
swobodnie komunikować się na co dzień.
W wolnym czasie doskonalę swoją znajomość
angielskiego jak również uczę się hiszpańskiego,
czytam książki oraz oglądam mecze piłki nożnej.

zajęcia z lektorem online

Kasia

lektorka j. angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej o profilu tłumaczeniowym z językiem arabskim na UŚ i studiów pedagogicznych. W ciągu ponad 11 lat pracy miałam okazję uczyć wszystkie grupy wiekowe, jednak najbardziej lubię pracować z dorosłymi i na tym się koncentruję. W pracy cenię sobie brak monotonii i możliwość poznawania mnóstwa ciekawych ludzi, od których sama wiele się uczę. Mieszkam w pięknym Bielsku-Białej. Wolny czas najchętniej spędzam albo relaksując się z książką, albo aktywnie z rodziną: uwielbiam odwiedzać nowe miejsca i pokazywać świat mojemu synkowi.
zajęcia z lektorem online

Kasia

lektorka j. angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim. Na studiach każde wakacje spędzałam w Anglii, gdzie uczyłam się w praktyce wykorzystywać moje umiejętności językowe. Od ponad 7 lat staram się zarażać moich uczniów pasją do języka angielskiego. Doświadczenie zdobywałam zarówno w szkołach państwowych, jak i prywatnych. Na swoich zajęciach wykorzystuję ciekawe i autentyczne materiały dopasowane do indywidualnych potrzeb moich kursantów. Dbam o bezstresową i przyjazną atmosferę oraz kładę nacisk na praktyczne wykorzystanie języka. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, chodzę po górach i czytam książki. Jestem też miłośniczką kina ze szczególną słabością do thrillerów.

zajęcia z lektorem online

Asia

English native speaker

I’m an English native speaker who was born in Poland but emigrated to South Africa at a young age. In addition to my professional teaching experience, I hold
a bachelor’s degree in Business Management and a TEFL certificate. I have been working with diverse learners of all levels with expertise in one-to-one and group classes. Conversation lessons are my absolute favourite, but I also have experience in General English, Business
English, and preparation for the TOEIC test. I love
travelling locally in my free time and discovering the beauty of the county I now call home. Some of my other interests include baking, board games and interior design.

zajęcia z lektorem online

Ewa

lektorka j. angielskiego

Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Śląskim. Język angielski od zawsze był w kręgu moich zainteresowań i wiedziałam, że w przyszłości będę chciała się dzielić tą pasję z innymi. Uczę zarówno dorosłych jak i młodzież. Przygotowując kurs zawsze dbam o to by zajęcia były dopasowane do potrzeb kursanta oraz żeby inspirowały go do poznawania języka w coraz większym stopniu. Szczególny nacisk kładę na konwersacje oraz praktyczne wykorzystanie poznanych zagadnień w komunikacji. Nie mniej istotne są dla mnie regularne powtórki, które pomagają utrwalić zdobytą wiedzę i umiejętności. Prywatnie jestem mamą trójki szkrabów, z którymi spędzam większość mojego czasu wolnego. Jednak gdy znajdę chwilę dla siebie, uwielbiam oglądać dobre filmy, które potrafią mnie wciągnąć do reszty.
zajęcia z lektorem online

Emanuela

lektorka j. hiszpańskiego

Ukończyłam studia magisterskie z filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od 2020 roku uczę języka hiszpańskiego zarówno uczniów początkujących, jak i zaawansowanych. Materiały do nauki dobieram lub tworzę samodzielnie, dzięki czemu są zróżnicowane. Na moich zajęciach w luźnej atmosferze rozwijamy wszystkie umiejętności językowe, ale największy nacisk kładę na komunikację, czyli słuchanie i mówienie, ponieważ wychodzę z założenia, że naszym celem jest praktyczne użycie języka. Uwielbiam uczyć i widzieć efekty swojej pracy. W wolnych chwilach spaceruję, podróżuję albo chodzę na karaoke. Kocham psy, kawę i słodycze 🙂
zajęcia z lektorem online

Daria

lektorka j. angielskiego

Ukończyłam studia licencjackie – filologię angielską ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie jestem na studiach magisterskich na tym samym kierunku i uniwersytecie. Bardzo lubię pracę z ludźmi. Podczas zajęć ważne jest dla mnie indywidualne podejście do kursanta, komfortowa atmosfera i osiąganie zamierzonych efektów. Staram się dopasowywać materiały do zainteresowań kursantów. W wolnych chwilach lubię czytać kryminały i uczyć się hiszpańskiego.
zajęcia z lektorem online

Agata

lektorka j. angielskiego

Jestem absolwentką anglistyki ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie, a przygodę z nauczaniem angielskiego rozpoczęłam jeszcze podczas studiów. Swoją pasję do języków obcych odkryłam już jako mała dziewczynka. Mój dziecięcy wtedy umysł postrzegał znajomość języków jako supermoc, która umożliwia kontakt z ludźmi z całego świata. Dziś uważam, że ta „supermoc” leży w zasięgu każdego z nas, a ja z pasją i zaangażowaniem pomagam moim uczniom w jej osiągnięciu. Oprócz angielskiego, uczyłam się jak dotąd również wielu innych języków, np. japońskiego, francuskiego oraz hiszpańskiego. Specjalizuję się także w językoznawstwie, z naciskiem na językoznawstwo kulturowe. Interesuję się muzyką, literaturą i astronomią, a w wolnym czasie lubię również grać w gry komputerowe, podróżować oraz malować.
ewelina lektorka hiszpańskiego

Ewelina

lektorka j. hiszpańskiego

Studiowała Filologię Iberyjską na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Po ukończeniu licencjatu w Lublinie, przeniosła się do Krakowa by rozpocząć studia magisterskie o kierunku Filologia Hiszpańska. W trakcie trwania studiów odbyła trzy wymiany w krajach hispanojęzycznych: w dwóch miastach hiszpańskich jak i w stolicy Peru: w Limie. Zajęcia języka hiszpańskiego prowadzi od 2016 roku. Ma doświadczenie z uczniami w różnym wieku, dlatego każdy kurs dostosowuje do potrzeb kursantów. Nauczała języka hiszpańskiego metodą bezpośrednią oraz prowadziła kursy w firmach. Na zajęciach skupia się na rozmowie z uczniem, ale proponuje też materiały z zadaniami z gramatyki oraz słownictwa. Na co dzień pracuje w firmie logistycznej obsługując klientów biznesowych w języku hiszpańskim, natomiast popołudniami prowadzi zajęcia z języka hiszpańskiego. Jej pasje poza pracą to muzyka, sport, podróże oraz nauka nowych języków.
zajęcia z lektorem online

Adrianna

lektorka j. angielskiego

Moje zamiłowanie do języka angielskiego zaczęło się już gdy byłam małą dziewczynką, kiedy to oglądając lub słuchając kaset do jego nauki bądź podśpiewując zagraniczne piosenki zaszczepiałam w sobie pasję, która trwa do dzisiaj. Po ukończeniu filologii angielskiej na Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu pasja ta szybko przerodziła się dla mnie w zawód, który z radością wykonuję już od ponad ośmiu lat. W trakcie tego czasu uczyłam słuchaczy o wielu różnych celach językowych, od chęci swobodnej komunikacji na zagranicznych wakacjach czy w pracy, aż po uzyskanie rozmaitych certyfikatów językowych. Przez lata pokonałam nie jedną barierę językową i skutecznie zaraziłam swoją pasją do języka wielu swoich słuchaczy. Prywatnie jestem kociarą i wielbicielką herbaty, która uwielbia filmy, seriale, media społecznościowe oraz muzykę i w wolnych chwilach gra na konsoli, maluje bądź spaceruje po lesie planując swoją kolejną podróż do Anglii.

zajęcia z lektorem online

Kornelia

lektorka j. angielskiego

Jestem absolwentką anglistyki na UMCS ze specjalizacją nauczycielską (stopień licencjata) oraz filologi angielskiej na KUL ze specjalizacją tłumaczeniową (stopień magistra). Podczas już kilkuletniej pracy jako lektorka miałam przyjemność pracować niemalże ze wszystkimi grupami wiekowymi, jednak to praca z dorosłymi sprawia mi najwięcej satysfakcji. Mam zasób sprawdzonych metod, narzędzi i tricków na naukę tak, aby stała się ona przyjemnością, a nie żmudnym obowiązkiem lub złem koniecznym. Jakkolwiek, nadal jestem ciekawa nowych sposobów na to aby moi kursanci czuli się swobodnie w przełamywaniu swojej bariery językowej i w międzyczasie nie umarli z nudów. Swoboda, poczucie humoru, wsparcie w rozwijaniu motywacji wewnętrznej i odnajdywania indywidualnych sposobów na naukę oraz otwartość na pozapodręcznikowe użycie języka i poznanie smaczków kultury krajów anglojęzycznych gwarantowane. Prywatnie jestem miłośniczką jazdy na rowerze, który zabieram niemal na każdą podróż czy wycieczkę, wszelkich słodkości oraz poznawania nowych osób i ich sposobu patrzenia na świat.
zajęcia z lektorem online

Diana

lektorka j. niemieckiego

Jestem absolwentką Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Swoją wiedzą, doświadczeniem, a przede wszystkim ogromną pasją do języka niemieckiego dzielę się już od wielu lat. Od zawsze korzystałam z każdej nadarzającej się okazji wyjazdu do krajów niemieckojęzycznych w celu studiowania ich uroków, mieszkańców, panujących zwyczajów i pogłębiania tego pięknego języka. W pracy z uczniami cenię sobie otwartą współpracę i wspólne dążenie do zamierzonych efektów. Chętnie wykorzystuję różnorodne materiały, narzędzia i techniki, tak by lekcja była przyjemnym odkrywaniem, a nie mozolną nauką. Moim największym celem jest zaszczepienie u innych pasji do języka niemieckiego.
zajęcia z lektorem online

Monika

lektorka j. niemieckiego

Od 19 lat jestem lektorką języka niemieckiego. Jednak nie tylko język niemiecki jest moją pasją. Z przyjemnością uczę się języka włoskiego, a po wielu latach na nowo odkrywam język angielski. Prywatnie jestem mamą nastolatka oraz miłośniczką pływania, jazdy na rolkach oraz fitnessu. Podczas swoich zajęć do każdego ucznia podchodzę w sposób indywidualny. W nauczanie wkładam całe serce, dla każdego tworzę indywidualny system odpowiednio dopasowany do jego potrzeb i umiejętności. W swojej pracy lubię wyzwania jakie stawiają przede mną sami kursanci chcący rozwijać swój język niemiecki w różnorodnych zakresach tematycznych: logistyka, medycyna, opieka, ekonomia, branża samochodowa.
manager w szkole językowej w Krakowie

Michał

manager szkoły

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego i od początku swojej kariery zawodowej skupia się na pracy z ludźmi. Zawsze otwarty na rozmowę, ceni poczucie humoru i bezpośredni kontakt. Posługuje się płynnie angielskim i hiszpańskim. Jego najnowszą pasją jest amatorska astronomia, a poza tym uwielbia podróże, snookera, narty i gry planszowe.

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD KONTAKTU

Napisz nam jakich zajęć potrzebujesz

791-792-986
biuro@inspiroacademy.pl