Cześć! Jesteś w dobrych rękach.

Przeczytaj o nas, sprawdź opinie i podejmij decyzję.

lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Weronika

założycielka szkoły, metodyk, trener

Swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieli się na zajęciach, w pracy metodycznej z lektorami i na swoim blogu weronikasokolowska.pl, gdzie pisze o sposobach na przyjemną i efektywną naukę języka angielskiego. Autorka książki “Zacznij mówić po angielsku” oraz wielu artykułów publikowanych w magazynach dla anglistów. Prowadzi kanał YouTube, gdzie zamieszcza video-lekcje. Nie przestaje poszukiwać nowych rozwiązań w nauczaniu. Wprowadza innowacje oraz projektuje własne metody i narzędzia do nauki angielskiego.

lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Martyna

metodyk, lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Jak sama mówi, zawsze lubiła język angielski, ale prawdziwa pasja zrodziła się podczas półtorarocznego pobytu w USA. Pracowała również w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Czas wolny lubi spędzać aktywnie – jeżdżąc na rowerze lub biegając. Jej najnowsze osiągnięcie to ukończenie Półmaratonu Krakowskiego. Swoich kursantów z pewnością może nauczyć wytrwałości w dążeniu do celu.
asia angielski

Asia

lektorka j. angielskiego

Filologię angielską studiowała w Szczecinie, czyli swoich rodzinnych okolicach, jednak zaraz po studiach wyjechała na pół roku do szkockiego Aberdeen. Stamtąd ponad 13 lat temu przeprowadziła się do Krakowa. Od tego czasu uczy dorosłych na kursach konwersacyjnych oraz biznesowych. Trzykrotnie brała udział w rejsach Niebieskiej Szkoły, gdzie pełniła jednocześnie rolę załogantki STS Fryderyk Chopin oraz nauczycielki języka angielskiego. Na lądzie wolny czas dzieli między śpiew, kolorowanki, gry planszowe oraz rower.
lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Ilona

metodyk, lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim – specjalność: metodyka. Nigdy nie przestaje się uczyć… jak uczyć. Śledzi najnowsze trendy, szuka nowych pomysłów, zgłębia tajniki działania mózgu i psychologii, ale przede wszystkim wsłuchuje się w potrzeby swoich kursantów. Doskonale wie, że na każdego może zadziałać inna metoda. Kursanci cenią ją za zaangażowanie i empatię. Swoją wiedzą i 8-letnim doświadczeniem dzieli się również z innymi lektorami Inspiro.
lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Sylwia

lektorka j. angielskiego

Doświadczenie jako lektorka języka angielskiego zdobywała nie tylko w Polsce, ale także zagranicą, m. in. w Turcji. Posiada certyfikat TEFL potwierdzający jej umiejętności w zakresie nauczania. Jej specjalnością są zajęcia konwersacyjne. Swoją pasję do języka angielskiego wykorzystuje również tworząc tłumaczenia audiowizualne. W wolnych chwilach lubi zwiedzać świat i czytać reportaże podróżnicze.
lektorka polskiego w szkole językowej w Krakowie

Paulina

lektorka j. polskiego

A Jagiellonian University graduate in teaching Polish as a foreign language. She loves Polish and is keen on learning about different cultures, hence teaching Polish to foreigners is an ideal job for her. Individual approach to each student is a key aspect of her classes. Apart from teaching, her two biggest passions are sailing and paragliding.
lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Sylwia

lektorka j. angielskiego

Posiada angielskie kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela (QTS) oraz wieloletnie doświadczenie w tym zawodzie. Przez kilka lat pracowała w angielskiej szkole średniej ucząc wszystkich przedmiotów curriculum. Specjalistka od kursów firmowych. Będąc w Anglii, jeszcze przed podjęciem zawodu nauczyciela, zdobyła doświadczenie w środowisku biznesowym. Pracowała w działach sprzedaży i eksportu, a następnie zakupów. Uwielbia uczyć i nie spełniałaby się bardziej w żadnym innym zawodzie.

Monika

lektorka j. hiszpańskiego

Z wykształcenia hispanistka i italianistka, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła również Szkołę Prawa Hiszpańskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z pasją i zaangażowaniem pomaga odnaleźć się w języku hiszpańskim. Chętnie dzieli się także swoją wiedzą o krajach hiszpańskojęzycznych.
W wolnych chwilach lubi czytać reportaże podróżnicze i uczyć się kolejnych języków.

lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Natalia

lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym ze specjalizacją języki specjalistyczne. Od najmłodszych lat uwielbia język angielski. Zawsze chciała dzielić się swoim zamiłowaniem do języka z innymi i dlatego została lektorką. Jej specjalnością są zajęcia konwersacyjne. Obecnie studiuje zarządzanie informacją i publikowanie cyfrowe gdzie realizuje swoją drugą pasję – tworzenie grafik i skład książek. Uwielbia aktywny tryb życia, książki i podróże.
lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Agata

lektorka j. angielskiego

Specjalistka od kursów firmowych i specjalistycznych – jako lektorka potrafi się odnaleźć w każdej branży. Uczyła m.in. pracowników lotniska Kraków Airport, strażaków oraz robiła korektę dokumentacji technicznej w firmie produkującej testery maszyn. Posiada kwalifikacje do prowadzenia kursów przygotowujących do egzaminu resortowego MON. Uwielbia czytać i nieustannie pogłębiać swoją wiedzę na różne tematy, a kursanci cenią ją za dobór materiałów zgodnych z ich dziedziną i zainteresowaniami oraz umiejętność organizacji pracy na zajęciach. Swoje kompetencje rozwija na licznych szkoleniach dla nauczycieli.
lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Dominika

lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Jej specjalnością są zajęcia konwersacyjne. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu zajęć metodą direct. Kursanci i współpracownicy uwielbiają ją za otwartość i świetne poczucie humoru – potrafi zarażać śmiechem. Czas poza pracą często spędza na korcie tenisowym.
lektor angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Mateusz

lektor j. angielskiego

Ukończył filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalizacja – język w biznesie. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć firmowych, szczególnie w branży IT. Sam zresztą, poza pracą lektora, zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Na swoich zajęciach kładzie duży nacisk na pracę zespołową i dobre relacje w grupie. O przyjemną i bezstresową atmosferę na jego zajęciach nie trudno – jest osobą dowcipną i pełną energii.
kasia niemiecki

Kasia

lektorka j. niemieckiego

Studentka ostatniego roku filologii germańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Specjalizuje się zarówno w nauczaniu, jak i w tłumaczeniach. Lubi wyzwania językowe. Stara się prowadzić zajęcia tak, aby uczestnicy zawsze wynosili z nich coś nowego – czy to przemyślenia po przeprowadzonej dyskusji, czy też jakąś ciekawostkę o krajach DACH. Uczy się innych języków, żeby mieć możliwość poznania świata z innej perspektywy, ale też, żeby nie zapomnieć, jakie problemy mogą się pojawić na początku nauki języka obcego. Amatorka gry na instrumentach. Czas wolny najchętniej spędza w górach – pieszo lub na rowerze.
manager w szkole językowej w Krakowie

Michał

manager szkoły

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego i od początku swojej kariery zawodowej skupia się na pracy z ludźmi. Zawsze otwarty na rozmowę, ceni poczucie humoru i bezpośredni kontakt. Posługuje się płynnie angielskim i hiszpańskim. Jego najnowszą pasją jest amatorska astronomia, a poza tym uwielbia podróże, narty i gry planszowe.
szkoła językowa kraków

Wojtek

IT | marketing

Absolwent finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz kursów programistycznych. Ambitny, wciąż poszukuje nowych wyzwań. Współpracownicy cenią go również za otwartość i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów. W czasie wolnym lubi uprawiać sporty: piłkę nożną, bieganie, squasha. Dba o zdrowy styl życia.

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD KONTAKTU

Napisz nam jakich zajęć potrzebujesz

791-792-986
biuro@inspiroacademy.pl