Cześć! Jesteś w dobrych rękach.

Przeczytaj o nas, sprawdź opinie i podejmij decyzję.

lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Weronika

założycielka szkoły, metodyk, trener

Swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieli się na zajęciach, w pracy metodycznej z lektorami i na swoim blogu weronikasokolowska.pl, gdzie pisze o sposobach na przyjemną i efektywną naukę języka angielskiego. Autorka książki “Zacznij mówić po angielsku” oraz wielu artykułów publikowanych w magazynach dla anglistów. Prowadzi kanał YouTube, gdzie zamieszcza video-lekcje. Nie przestaje poszukiwać nowych rozwiązań w nauczaniu. Wprowadza innowacje oraz projektuje własne metody i narzędzia do nauki angielskiego.

lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Martyna

metodyk, lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Jak sama mówi, zawsze lubiła język angielski, ale prawdziwa pasja zrodziła się podczas półtorarocznego pobytu w USA. Pracowała również w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Czas wolny lubi spędzać aktywnie – jeżdżąc na rowerze lub biegając. Jej najnowsze osiągnięcie to ukończenie Półmaratonu Krakowskiego. Swoich kursantów z pewnością może nauczyć wytrwałości w dążeniu do celu.
asia angielski

Asia

lektorka j. angielskiego

Filologię angielską studiowała w Szczecinie, czyli swoich rodzinnych okolicach, jednak zaraz po studiach wyjechała na pół roku do szkockiego Aberdeen. Stamtąd ponad 13 lat temu przeprowadziła się do Krakowa. Od tego czasu uczy dorosłych na kursach konwersacyjnych oraz biznesowych. Trzykrotnie brała udział w rejsach Niebieskiej Szkoły, gdzie pełniła jednocześnie rolę załogantki STS Fryderyk Chopin oraz nauczycielki języka angielskiego. Na lądzie wolny czas dzieli między śpiew, kolorowanki, gry planszowe oraz rower.
lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Ilona

metodyk, lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim – specjalność: metodyka. Nigdy nie przestaje się uczyć… jak uczyć. Śledzi najnowsze trendy, szuka nowych pomysłów, zgłębia tajniki działania mózgu i psychologii, ale przede wszystkim wsłuchuje się w potrzeby swoich kursantów. Doskonale wie, że na każdego może zadziałać inna metoda. Kursanci cenią ją za zaangażowanie i empatię. Swoją wiedzą i 8-letnim doświadczeniem dzieli się również z innymi lektorami Inspiro.
lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Sylwia

lektorka j. angielskiego

Doświadczenie jako lektorka języka angielskiego zdobywała nie tylko w Polsce, ale także zagranicą, m. in. w Turcji. Posiada certyfikat TEFL potwierdzający jej umiejętności w zakresie nauczania. Jej specjalnością są zajęcia konwersacyjne. Swoją pasję do języka angielskiego wykorzystuje również tworząc tłumaczenia audiowizualne. W wolnych chwilach lubi zwiedzać świat i czytać reportaże podróżnicze.
lektorka polskiego w szkole językowej w Krakowie

Paulina

lektorka j. polskiego

A Jagiellonian University graduate in teaching Polish as a foreign language. She loves Polish and is keen on learning about different cultures, hence teaching Polish to foreigners is an ideal job for her. Individual approach to each student is a key aspect of her classes. Apart from teaching, her two biggest passions are sailing and paragliding.
alicja opiekun klienta

Alicja

Opiekun klienta

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim. W pracy ceni sobie szczerość i poczucie humoru, co również zawsze daje od siebie. Posiada duszę artysty. Jej pasją są fotografia i rękodzieło. Uwielbia naturę – każdą wolną chwilę stara się spędzać na podróżach razem ze swoimi dwoma psiakami-adopciakami. 

lektorka języka hiszpańskiego

Monika

lektorka j. hiszpańskiego

Z wykształcenia hispanistka i italianistka, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła również Szkołę Prawa Hiszpańskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z pasją i zaangażowaniem pomaga odnaleźć się w języku hiszpańskim. Chętnie dzieli się także swoją wiedzą o krajach hiszpańskojęzycznych.
W wolnych chwilach lubi czytać reportaże podróżnicze i uczyć się kolejnych języków.

lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Natalia

lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym ze specjalizacją języki specjalistyczne. Od najmłodszych lat uwielbia język angielski. Zawsze chciała dzielić się swoim zamiłowaniem do języka z innymi i dlatego została lektorką. Jej specjalnością są zajęcia konwersacyjne. Obecnie studiuje zarządzanie informacją i publikowanie cyfrowe gdzie realizuje swoją drugą pasję – tworzenie grafik i skład książek. Uwielbia aktywny tryb życia, książki i podróże.
lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Agata

lektorka j. angielskiego

Specjalistka od kursów firmowych i specjalistycznych – jako lektorka potrafi się odnaleźć w każdej branży. Uczyła m.in. pracowników lotniska Kraków Airport, strażaków oraz robiła korektę dokumentacji technicznej w firmie produkującej testery maszyn. Posiada kwalifikacje do prowadzenia kursów przygotowujących do egzaminu resortowego MON. Uwielbia czytać i nieustannie pogłębiać swoją wiedzę na różne tematy, a kursanci cenią ją za dobór materiałów zgodnych z ich dziedziną i zainteresowaniami oraz umiejętność organizacji pracy na zajęciach. Swoje kompetencje rozwija na licznych szkoleniach dla nauczycieli.
lektorka języka angielskiego inspiro

Kasia

lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej oraz amerykanistyki. Doświadczenie jako lektorka zdobywa od niemal 15 lat. Angielski to jej pasja, nie tylko jako język obcy, ale część anglojęzycznej historii i kultury. Nieustannie poszukuje ciekawych, aktualnych i autentycznych materiałów,
dobierając je do indywidualnych zainteresowań uczniów. Wierzy, że nauka języka obcego to nie tylko wyzwanie, ale również świetna zabawa.  W wolnym czasie czyta, podróżuje i chodzi po górach.

lektorka języka angielskiego inspiro

Beata

lektorKA j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim i językoznawstwa angielskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy ze wszystkim grupami wiekowymi. Pracowała też w dwóch międzynarodowych korporacjach, gdzie używała języka angielskiego biznesowego na co dzień – dzięki czemu zna go zarówno w teorii jaki i w praktyce. Na zajęciach skupia się na aspekcie komunikacyjnym języka i budowaniu pewności siebie u kursantów. W wolnym czasie eksperymentuje w kuchni, czyta powieści lub planuje kolejną podróż.

lektorka języka angielskiego inspiro

Romana

lektorka j. angielskiego

Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Śląskim, specjalizacja – kultura-media-translacja. Jest również absolwentką PWSZ w Raciborzu z przygotowaniem pedagogicznym do nauczania języka angielskiego. Jej specjalnością są zajęcia ogólne oraz konwersacyjne. Zawsze dba o to, aby lekcje przebiegały w bezstresowej atmosferze, kładąc nacisk na komunikację. Uwielbia naukę języków obcych, koncerty oraz literaturę rosyjską. Interesuje się również historią kina.

lektorka języka angielskiego inspiro

Klaudyna

lektorKA j. angielskiego

Absolwentka Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Naucza dorosłych j. angielskiego ogólnego i biznesowego. Pracowała dla wielu firm, szkół językowych oraz dla Jednostki Sił Powietrznych (szkolenia wg norm STANAG). W wolnej chwili świetnie czuje się za kierownicą auta. Uwielbia język włoski i posiada klasę mistrzowską w tańcu towarzyskim. Zarówno w tańcu, jak i nauczaniu, równie ważne jest poświęcenie, skupienie i pasja.

lektorka języka angielskiego inspiro

Ania

lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej ze specjalizacją język biznesu oraz tłumaczeniową na Uniwersytecie Śląskim. W zawodzie nauczyciela najbardziej podoba jej się to, że zajęcia nigdy nie są takie same. Uwielbia dobierać tematy do zainteresowań kursantów, gdyż z własnego doświadczenia wie, że wtedy nauka przychodzi łatwiej i przyjemniej. Stale rozwija swoje umiejętności językowe – poza filologią angielską ukończyła też studia podyplomowe nauczania języka polskiego jako obcego, a obecnie studiuje germanistykę. Jej wielką pasją jest język węgierski oraz rękodzieło. Dzięki temu, że stale pozostaje w kontakcie z językami obcymi również z perspektywy ucznia, wie jak sprawić, aby uczyć się efektywnie i w miłej atmosferze.

lektorka języka angielskiego inspiro

Karina

lektorKA j. angielskiego

Jestem lektorką języka angielskiego, ponieważ od zawsze fascynują mnie języki obce. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu kursów języka angielskiego oraz korepetycji zarówno stacjonarnych, jak i online na wszystkich poziomach zaawansowania. Jestem pasjonatką języka i wiem, że najważniejsze w nauce języków jest nastawienie i motywacja. Moje metody nauczania są innowacyjne, dostosowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań kursanta. Potrafię również przygotować kursanta do certyfikatów językowych FCE, CAE i CPE oraz, jeśli istnieje taka potrzeba prowadzić kurs wzbogacony o elementy danego słownictwa takiego jak Business English, Medical English, Legal English i inne. Poza pracą lektora studiuję dziennie psychologię i w wolnym czasie tworzę różne, krótkie formy literackie. Dbam o dobrą atmosferę na zajęciach i zależy mi na tym, aby nauka angielskiego była tak samo przyjemna, jak i efektywna.

lektorka angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Dominika

lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Jej specjalnością są zajęcia konwersacyjne. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu zajęć metodą direct. Kursanci i współpracownicy uwielbiają ją za otwartość i świetne poczucie humoru – potrafi zarażać śmiechem. Czas poza pracą często spędza na korcie tenisowym.
lektor angielskiego w szkole językowej w Krakowie

Mateusz

lektor j. angielskiego

Ukończył filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalizacja – język w biznesie. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć firmowych, szczególnie w branży IT. Sam zresztą, poza pracą lektora, zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Na swoich zajęciach kładzie duży nacisk na pracę zespołową i dobre relacje w grupie. O przyjemną i bezstresową atmosferę na jego zajęciach nie trudno – jest osobą dowcipną i pełną energii.

Maja

lektorka j. niemieckiego

Niemiecki od pierwszej lekcji stał się jej pasją. Najpierw sama uczyła się go z ogromną przyjemnością, potem ukończywszy germanistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim postanowiła uczyć innych. Uważa, że to praca, która nie pozwala się nudzić, ponieważ każdy uczeń jest inny i ma inne potrzeby, a każda lekcja, nawet oparta na tych samych materiałach, nigdy nie jest taka sama. Kursanci wnoszą swoją osobowość i zainteresowania, co sprawia, że lekcje nie tylko rozwijają umiejętności językowe, ale stają się bardzo ciekawym spotkaniem z drugim człowiekiem. Aby zapewnić wysoki poziom swoich zajęć, ma regularny kontakt z "Muttersprachlerem"  i uczestniczy w szkoleniach. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu nauczania języka polskiego jako obcego. Uczy dzieci, młodzież i dorosłych.
hannah native speaker

Hannah

native speaker j. angielskiego

Native speaker, urodzona i wychowana w Londynie. Z powodzeniem od 7 lat jest nauczycielem języka angielskiego. Prowadzi zajęcia w grupach dla dorosłych oraz indywidualne lekcje języka angielskiego. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kosmetologii i  wielbicielka zwierząt. Ponadto, absolwentka Biotechnologii. Lekcje prowadzone są w oparciu o metody dostosowane do indywidualnych potrzeb uczniów oraz ich wymagań (przygotowywanie do egzaminów np. TOEFL). Z powodzeniem odnajduje się w nowym otoczeniu, stawia na pracę zespołową, potrafi działać jako indywidualna jednostka.
kasia niemiecki

Kasia

lektorka j. niemieckiego

Studentka ostatniego roku filologii germańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Specjalizuje się zarówno w nauczaniu, jak i w tłumaczeniach. Lubi wyzwania językowe. Stara się prowadzić zajęcia tak, aby uczestnicy zawsze wynosili z nich coś nowego – czy to przemyślenia po przeprowadzonej dyskusji, czy też jakąś ciekawostkę o krajach DACH. Uczy się innych języków, żeby mieć możliwość poznania świata z innej perspektywy, ale też, żeby nie zapomnieć, jakie problemy mogą się pojawić na początku nauki języka obcego. Amatorka gry na instrumentach. Czas wolny najchętniej spędza w górach – pieszo lub na rowerze.
lektor

Ángel

lektor j. Hiszpańskiego

Hiszpan pochodzący z miasta Lleida (blisko Barcelony), mieszkający w Krakowie od 9 lat. Absolwent filologii angielskiej. Biegle mówi i pisze po polsku. Ángel ma doświadczenie jako tłumacz z języka angielskiego i polskiego na hiszpański i od trzech lat uczy Polaków hiszpańskiego. Na swoich lekcjach stara się często rozmawiać o kulturach hiszpańskojęzycznych i o ciekawych miejscach w Hiszpanii. W wolnym czasie uwielbia biegać, czytać, podróżować po całym świecie i oglądać piłkę nożną i oczywiście, la fiesta!

ewelina lektorka hiszpańskiego

Ewelina

lektorka j. hiszpańskiego

Studiowała Filologię Iberyjską na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Po ukończeniu licencjatu w Lublinie, przeniosła się do Krakowa by rozpocząć studia magisterskie o kierunku Filologia Hiszpańska. W trakcie trwania studiów odbyła trzy wymiany w krajach hispanojęzycznych: w dwóch miastach hiszpańskich jak i w stolicy Peru: w Limie. Zajęcia języka hiszpańskiego prowadzi od 2016 roku. Ma doświadczenie z uczniami w różnym wieku, dlatego każdy kurs dostosowuje do potrzeb kursantów. Nauczała języka hiszpańskiego metodą bezpośrednią oraz prowadziła kursy w firmach. Na zajęciach skupia się na rozmowie z uczniem, ale proponuje też materiały z zadaniami z gramatyki oraz słownictwa. Na co dzień pracuje w firmie logistycznej obsługując klientów biznesowych w języku hiszpańskim, natomiast popołudniami prowadzi zajęcia z języka hiszpańskiego. Jej pasje poza pracą to muzyka, sport, podróże oraz nauka nowych języków.
lektor

Natalia

lektorka j. angielskiego

Jestem entuzjastycznym lektorem języka angielskiego od 2000 roku. Ukończyłam studia licencjackie -filologię angielską na Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. Marzenie o podroży do Irlandii, by kontynuować edukacją spełniło się już po studiach. Ukończyłam TEFL na National University of Ireland, Galway. Obecnie mieszkam w Irlandii od 14 lat, gdzie prowadzę zajęcia angielskiego przez skype, jak również osobiście zajęcia mindfulness. W swojej pracy skupiam się na mocnych stronach i talentach każdego studenta, by każdy z nich osiągnął swoje cele, komunikował się naturalnie i swobodnie w języku angielskim. Moje motto to „everything is sort-out-able”, „wszystko jest rozwiązywalne”. Zrobisz, co zechcesz z pozytywnym nastawieniem, spokojną strategią i klasą. To zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz i nikt Cię nie powstrzyma!
manager w szkole językowej w Krakowie

Michał

manager szkoły

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego i od początku swojej kariery zawodowej skupia się na pracy z ludźmi. Zawsze otwarty na rozmowę, ceni poczucie humoru i bezpośredni kontakt. Posługuje się płynnie angielskim i hiszpańskim. Jego najnowszą pasją jest amatorska astronomia, a poza tym uwielbia podróże, snookera, narty i gry planszowe.

szkoła językowa kraków

Wojtek

IT | marketing

Współzałożyciel Inspiro. Absolwent finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz kursów programistycznych. Ambitny, wciąż poszukuje nowych wyzwań. Współpracownicy cenią go również za otwartość i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów. W czasie wolnym lubi uprawiać sporty: piłkę nożną, bieganie, squasha. Dba o zdrowy styl życia.

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD KONTAKTU

Napisz nam jakich zajęć potrzebujesz

791-792-986
biuro@inspiroacademy.pl