skip to Main Content

Poznaj nasz zespół

Weronika

Weronika

założycielka szkoły, metodyk, trener

Swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieli się na zajęciach, w pracy metodycznej z lektorami i na swoim blogu weronikasokolowska.pl, gdzie pisze o sposobach na przyjemną i efektywną naukę języka angielskiego. Autorka książki “Zacznij mówić po angielsku” oraz wielu artykułów publikowanych w magazynach dla anglistów. Prowadzi kanał YouTube, gdzie zamieszcza video-lekcje oparte o seriale po angielsku. Nie przestaje poszukiwać nowych rozwiązań w nauczaniu. Wprowadza innowacje oraz projektuje własne metody i narzędzia do nauki angielskiego.

Ilona

Ilona

metodyk, lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim – specjalność: metodyka. Nigdy nie przestaje się uczyć... jak uczyć. Śledzi najnowsze trendy, szuka nowych pomysłów, zgłębia tajniki działania mózgu i psychologii, ale przede wszystkim wsłuchuje się w potrzeby swoich kursantów. Doskonale wie, że na każdego może zadziałać inna metoda. Kursanci cenią ją za zaangażowanie i empatię. Swoją wiedzą i 8-letnim doświadczeniem dzieli się również z innymi lektorami Inspiro.

Justyna

Justyna

lektorka j. hiszpańskiego

Jej miłość do języka hiszpańskiego i kultury hiszpańskojęzycznej zrodziła się już w liceum, w klasie dwujęzycznej. Absolwentka filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalizacja pedagogiczna. Swoją pasją uwielbia zarażać innych – dlatego została lektorką. Zajęcia językowe lubi wzbogacać wiedzą na temat kultury hiszpańskojęzycznej, którą zdobyła m.in. podczas licznych podróży po Hiszpanii i Meksyku. Poza podróżami i pracą, uwielbia także dobre jedzenie.

Dominika

Dominika

lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Jej specjalnością są zajęcia konwersacyjne. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu zajęć metodą direct. Kursanci i współpracownicy uwielbiają ją za otwartość i świetne poczucie humoru - potrafi zarażać śmiechem. Czas poza pracą często spędza na korcie tenisowym.

Sylwia

Sylwia

lektorka j. angielskiego

Doświadczenie jako lektorka języka angielskiego zdobywała nie tylko w Polsce, ale także zagranicą, m. in. w Turcji. Posiada certyfikat TEFL potwierdzający jej umiejętności w zakresie nauczania. Jej specjalnością są zajęcia konwersacyjne. Swoją pasję do języka angielskiego wykorzystuje również tworząc tłumaczenia audiowizualne. W wolnych chwilach lubi zwiedzać świat i czytać reportaże podróżnicze.

Martyna

Martyna

lektorka j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Jak sama mówi, zawsze lubiła język angielski, ale prawdziwa pasja zrodziła się podczas półtorarocznego pobytu w USA. Pracowała również w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Czas wolny lubi spędzać aktywnie - jeżdżąc na rowerze lub biegając. Jej najnowsze osiągnięcie to ukończenie Półmaratonu Krakowskiego. Swoich kursantów z pewnością może nauczyć wytrwałości w dążeniu do celu.

Sylwia

Sylwia

lektorka j. angielskiego

Posiada angielskie kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela (QTS) oraz wieloletnie doświadczenie w tym zawodzie. Przez kilka lat pracowała w angielskiej szkole średniej ucząc wszystkich przedmiotów curriculum. Specjalistka od kursów firmowych. Będąc w Anglii, jeszcze przed podjęciem zawodu nauczyciela, zdobyła doświadczenie w środowisku biznesowym. Pracowała w działach sprzedaży i eksportu, a następnie zakupów. Uwielbia uczyć i nie spełniałaby się bardziej w żadnym innym zawodzie.

Paulina

Paulina

lektorka j. polskiego

Ukończyła studia na kierunku nauczanie języka polskiego jako obcego i drugiego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kocha język polski i uwielbia poznawać nowe kultury, dlatego nauczanie obcokrajowców to praca idealna dla niej. Na zajęciach kluczowe jest dla niej indywidualne podejście do każdego kursanta. Poza pracą, jej dwie największe pasje to paralotniarstwo i żeglarstwo.

Michał

Michał

menedżer szkoły

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego i od początku swojej kariery zawodowej skupia się na pracy z ludźmi. Zawsze otwarty na rozmowę, ceni poczucie humoru i bezpośredni kontakt. Posługuje się płynnie angielskim i hiszpańskim. Jego najnowszą pasją jest amatorska astronomia, a poza tym uwielbia podróże, narty i gry planszowe.

Wojtek

Wojtek

IT & marketing

Absolwent finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz kursów programistycznych. Ambitny, wciąż poszukuje nowych wyzwań. Współpracownicy cenią go również za otwartość i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów. W czasie wolnym lubi uprawiać sporty: piłkę nożną, bieganie, squasha. Dba o zdrowy styl życia.

Back To Top
Napisz do nas