Szkoła językowa online Weroniki Sokołowskiej

Zapisy na kursy w semestrze letnim 2024.

Zajęcia z j. angielskiego online w małych grupach.

Aby nauka była przyjemna i skuteczna

Kurs General English pomoże Ci powtórzyć i uzupełnić wiedzę i wzniesie Twoje umiejętności komunikacyjne na wyższy poziom.

Komunikacja to podstawa

Doskonale wiemy, że uczysz się języka przede wszystkim po to, aby się w nim komunikować. Dlatego mówienie po angielsku to u nas aż 60% każdej lekcji na kursie General English.

Baza słów

Czujesz, że brakuje Ci znajomości słownictwa? Ten kurs pozwoli Ci uzupełnić braki i poszerzyć znajomość słów z różnych dziedzin. Dbamy również o systematyczne powtarzanie, dzięki czemu lepiej je zapamiętasz. Pokażemy Ci też aplikacje, które ułatwią samodzielną naukę.

Gramatyka w praktyce

Na naszych zajęciach nie ma czasu ani miejsca na długie omawianie teorii i nużące ćwiczenia pisemne. Nauczymy Cię rzeczy naprawdę przydatnych, pomożemy zrozumieć zastosowanie konstrukcji gramatycznych i przejdziemy prosto do ćwiczenia ich w rozmowie. 

Czas na porządki

Uważasz, że Twoja wiedza językowa jest niekompletna? Masz poczucie chaosu informacji? Kurs General English służy uzupełnianiu i porządkowaniu tej wiedzy. Programy nauczania zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby fragmenty wiedzy językowej układały się w jedną spójną całość. Efektem końcowym będzie posiadanie kompletnej i doskonale zorganizowanej skrzynki z narzędziami do komunikacji, która będzie Ci służyć w praktyce.

Twoje postępy na celowniku

Naszym celem jest sprawić, aby każda lekcja była dla Ciebie kolejnym krokiem wprzód i przynosiła realne efekty. Wiemy też jak ważne jest, abyś i Ty nie tracił(a) z oczu postępów w nauce i nowych możliwości. Dlatego będziesz dostawać systematyczny feedback, w którym dowiesz się co idzie Ci świetnie i jakie obszary są warte szczególnej uwagi dla równomiernego rozwoju.

Nie ma czasu na nudę

Wszystkie aktualne badania z zakresu neurobiologii mówią, że aby móc uczyć się efektywnie, trzeba …. się dobrze bawić. Ciekawe tematy, autentyczne materiały, różnorodne aktywności i przyjazna atmosfera zajęć sprawią, że każda lekcja będzie miło (i efektywnie!) spędzonym czasem.

Zajęcia grupowe online z j. angielskiego

GRUPY 4-5 osób, intuicyjna platforma do prowadzenia zajęć online, doświadczeni i wykwalifikowani lektorzy

Rodzaj Poziom Termin Ilość zajęć Start
General English
B1
wtorki 19.00-20.30
17 x 90min
05.03.2024
General English
B1
czwartki 17.30-19.00
17 x 90min
07.03.2024
General English
B1+
wtorki 18.45-20.15
17 x 90min
05.03.2024
General English
B2
czwartki 19.00-20.30
17 x 90min
07.03.2024

Cena: 797zł

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami, aby dobrać najlepszy kurs dla siebie

791-792-986
biuro@inspiroacademy.pl