Szkoła językowa online Weroniki Sokołowskiej

Praktyczne kursy Business English, które rozwijają umiejętności przydatne w pracy z angielskim.

Witaj! Nazywam się weronika Sokołowska

Zapraszam Cię do nauki w Inspiro. Kursy Business English to moje oczko w głowie!

Aby nauka była przyjemna i skuteczna

Kursy przygotowane z myślą o osobach, które pracują z angielskim.

Praktyczne umiejętności

Te kursy to tylko praktyka. Nabierz swobody mówienia, poczuj się pewnie w pracy i pozbądź się stresu związanego z komunikacją w języku obcym.

Skuteczna metoda

Zajęcia mają formę warsztatów. Kursanci wykonują ćwiczenia odzwierciedlające realne sytuacje zawodowe, które pozwalają im się łatwiej odnaleźć w rzeczywistym kontakcie z obcokrajowcami.

Autorski program kursu

Autorski program, przygotowany przez Weronikę Sokołowską rozwija umiejętności komunikacyjne w kluczowych obszarach pracy po angielsku.

News quarter

Elementem każdych zajęć jest kwadrans dyskusyjny, poświęcony aktualnemu tematowi ze świata biznesu i polityki.

Kursy Business English w naszej szkole podzielone są na 4 części:

1. Budowanie relacji ze współpracownikami.
W tej części kursu nauczysz się nawiązywać swobodny kontakt ze współpracownikami, prowadzić płynny small talk i angażujące rozmowy. Dzięki tym umiejętnościom będziesz bez strachu budować przyjazne relacje z innymi w pracy.

2. Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.
Te lekcje przygotują Cię do rozmowy kwalifikacyjnej. Nie zaskoczą Cię już ani typowe, ani niesztampowe pytania rekruterów. Nauczysz się radzić sobie z trudnościami, takimi jak słówka wypadające z głowy, mało czasu na zastanowienie czy brak płynności w wypowiedziach. Prześledzisz też szczegółowo proces rekrutacji i dopracujesz swoje CV.

3. Swobodne pisanie e-maili służbowych.
Ta część kursu pomoże Ci opanować sprawne pisanie maili służbowych, zarówno tych formalnych, jak i tych bardziej swobodnych. Poznasz kluczowe wyrażenia, za pomocą których szybko i sprawnie skomponujesz każdą służbową wiadomość.
1. Organizacja i udział w spotkaniu.
W tej części kursu nauczysz się umawiać, przekładać i potwierdzać (lub odwoływać) spotkania. Poznasz kluczowe wyrażenia, które przydadzą Ci się zarówno jako osobie prowadzącej spotkanie, jak i jako aktywnemu uczestnikowi. Dowiesz się też jak szybko i sprawnie zakomunikować i rozwiązać problemy techniczne podczas spotkań online.

2. Czynny udział w dyskusji.
Ten obszar kursu będzie dla Ciebie przydatny nie tylko w pracy. Poznasz różne sposoby na wyrażanie swojej opinii i przedstawianie argumentów. Nauczysz się zgłaszać własne sugestie, opowiadać się po czyjejś stronie oraz uprzejmie i nieagresywnie nie zgadzać się z uczestnikami dyskusji. Poznasz też wyrażenia, które pomogą Ci komponować spójne i płynne wypowiedzi.

3. Bezstresowe rozmowy telefoniczne.
Podczas tych lekcji gruntownie przećwiczysz prowadzenie służbowych rozmów telefonicznych. Poznasz typowe wyrażenia, które pozwolą Ci sprawnie odnaleźć się w różnych sytuacjach, od przyjaznej rozmowy ze znajomym z pracy, przez formalny kontakt z klientem, aż po radzenie sobie z problemami na linii.

1. Sprawne prezentacje

Po tej części kursu będziesz potrafić swobodnie i naturalnie wygłaszać prezentacje. Twoje słownictwo wzbogaci się o różnorodne sposoby na otwieranie prezentacji, płynne przechodzenie między tematami i slajdami, trafne podsumowywanie, prezentowanie wniosków i zamykanie wypowiedzi. Nauczysz się precyzyjnie omawiać pomoce wizualne, wyniki liczbowe, wykresy i trendy. Poznasz też sposoby na sprawne przeprowadzanie sesji pytań i odpowiedzi, nawet jeśli zaskoczą Cię pytania słuchaczy.

2. Negocjowanie w pracy

W tej części kursu dowiesz się jak po angielsku składać propozycje zawodowe i wspierać je właściwie przedstawionymi argumentami. Nauczysz się reagować spokojnie i naturalnie w sytuacjach, w których ktoś będzie składał Ci nie do końca jasne lub korzystne rozwiązania. Poznasz językowe strategie, które pozwolą Ci przekonać innych do zaproponowanego przez Ciebie rozwiązania i nauczysz się z pewnością siebie zgadzać się lub odmawiać.

3. Dyplomatyczna komunikacja

Dzięki tym lekcjom nauczysz się w wyważony sposób dobierać słowa w różnych trudnych sytuacjach w pracy. Będziesz ćwiczyć, między innymi, łagodne przekazywanie trudnych wiadomości, delikatne wyrażanie nieprzychylnego feedbacku, czy spokojne reagowanie na pasywno-agresywne komunikaty.

1. Praca w projekcie.

Podczas tych lekcji nauczysz się raportować postępy w realizacji zadań, za które odpowiadasz, zgłaszać trudności i proponować rozwiązania. Nauczysz się też swobodnie rozmawiać o wyciągniętych lekcjach, osiągniętych sukcesach i planach zmierzających do realizacji kolejnych celów projektu.

2. Dawanie i otrzymywanie feedbacku.

Ten obszar kursu nauczy cię dawać budujący feedback po angielsku. Poznasz sprawdzone sposoby na chwalenie czyjejś pracy i przekazywanie konstruktywnej krytyki w dyplomatyczny sposób.

3. Asertywność i wdzięczność w pracy.

Dzięki tym lekcjom nauczysz się prosić o pomoc i asertywnie reagować na czyjeś propozycje. Będziesz potrafić właściwie wyrażać swoją wdzięczność i brać odpowiedzialność za błędy i pomyłki. Wszystkie te umiejętności ułatwią Ci pracę i budowanie relacji z klientami, współpracownikami i przełożonymi.

Zajęcia grupowe Business English online (zapisy na 3 część)

GRUPY 4-5 osób, intuicyjna platforma do prowadzenia zajęć online, doświadczeni i wykwalifikowani lektorzy

Poziom Termin Ilość zajęć Start
B1
środy 17.00-18.30
10 x 90min
10.04.2024
B2
poniedziałki 18.15-19.45
10 x 90min
08.04.2024
B2
czwartki 18.00-19.30
10 x 90min
11.04.2024

Cena: 547zł

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami, aby dobrać najlepszy kurs dla siebie

791-792-986
biuro@inspiroacademy.pl