Szkoła językowa online Weroniki Sokołowskiej

Szkoła językowa online

Specjalizujemy się w nauczaniu
osób dorosłych

Posłuchaj o naszych zajęciach 👇

Zapraszam Cię do nauki w Inspiro z tych powodów:

po tych lekcjach powiesz... WOW!

W naszej szkole specjalizujemy się w przygotowywaniu najlepszych lekcji skierowanych do osób dorosłych. Poprowadziliśmy do płynności językowej już setki osób. Jestem pewna, że z naszą pomocą już niebawem będziesz płynnie komunikować się w wybranym języku!

lektorzy, czyli nasz skarb

Na każde 10 rozmów kwalifikacyjnych zatrudniam .... 2 osoby. Dlaczego? Bo szukam najlepszych lektorów dla Ciebie. Poświęcam na to niesamowicie dużo czasu i energii po to, abyś Ty nie musiał/a tego robić. Myślę, że Twoja motywacja do nauki szybko by się rozmyła gdybyś umówił/a się z 5 lektorami i wszyscy byli do kitu, prawda?

satysfakcja albo zwrot pieniędzy

100% pozytywnych opinii potwierdza, że nasze podejście działa rewelacyjnie. Pomimo tego, że robimy świetną robotę, to nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich osób. Jeśli zatem po pierwszej lekcji uznasz, że nie spełniła ona Twoich oczekiwań, to zwrócimy Ci jej koszt. Dzięki temu przychodząc do nas nie ponosisz żadnego ryzyka!

Umiejętności na wagę złota

Pomożemy Ci osiągnąć ambitne cele!

Przełamiesz barierę językową

I zaczniesz mówić szybciej niż myślisz.

Zbudujesz płynność mówienia

I dogadasz się z każdym bez kompleksów.

Poradzisz sobie za granicą

W każdej sytuacji w jakiej się znajdziesz.

Nauczysz się języka biznesowego

Aby czuć się pewnie w swojej pracy.

Przygotujesz się do egzaminu

PET, FCE, CAE, CPE, PTE, IETLS, TOEFL, studia i inne.

Przygotujesz się do wyzwań w pracy

Spotkań, konferencji, delegacji, calli, meetingów itp.

Aby nauka była przyjemna i skuteczna

Priorytety w naszej szkole językowej online

Dostosujemy lekcje do Twoich potrzeb

Pewnie już to wiesz, ale musimy powtórzyć. Staniemy na głowie, aby Twoje lekcje były w pełni dopasowane do Ciebie. Dzięki temu Twoja nauka będzie przyjemna jak i skuteczna.

Będziesz mówić jak najwięcej

Zależnie od modelu kursu 60-90% czasu lekcji przeznaczone jest na mówienie. To zapewnia uczniom naszej szkoły językowej sukces w przełamywaniu bariery językowej i nabieraniu płynności mówienia.

Ucz się z autentycznych materiałów

Zapomnij o nudnych ćwiczeniach ze szkolnych podręczników. Ucz się czytając artykuły z prasy międzynarodowej, oglądając filmy i słuchając podcastów.

TE liczby dają Ci pewność

Prowadzimy rzetelną szkołę językową online

Pozytywnych ocen
1 %

Dbamy o jakość zajęć i uwielbiamy patrzeć jak rozwijają się nasi kursanci. Ich opinie pokazują, że nasze podejście działa.

Lektorów
1

Ale co najważniejsze: doświadczonych i wyspecjalizowanych w nauczaniu osób dorosłych. Nie ma tu osób z przypadku!

Maili na czas
1 %

Na każdego maila nasze biuro odpowiada w tym samym albo kolejnym dniu roboczym z samego rana. Dbamy o najlepszą obsługę naszych klientów.

lektorka języka angielskiego inspiro
asia angielski

A skoro już mowa o lektorach…

Pozytywni ludzie i świetni specjaliści

wszystkie te opinie znajdziesz na google i facebooku. W 100% prawdziwe

Co chwalą sobie klienci naszej szkoły językowej?

Świetna szkoła, prowadzona z pasją i ogromnym szacunkiem do uczniów. Świetna, życzliwa atmosfera. Najbardziej cenię dostosowanie zajęć do moich potrzeb. Do szkoły zgłosiłam się z zamiarem udziału w standardowych lekcjach indywidualnych z lektorem. Doradzono mi wypróbowanie zajęć online. To był strzał w 10!
Renata Różycka-Czas
kurs indywidualny online
Jestem już po ponad 100 lekcjach w szkole Inspiro i jestem bardzo zadowolony. Świetna organizacja, błyskawiczny kontakt p. Michała i zawsze natychmiastowa reakcja. Uczestniczę w indywidualnym kursie online skoncentrowanym na speakingu. Miałem zajęcia z 4 lektorkami, ale muszę wspomnieć o Beacie i Giulii. Fantastyczne i inspirujące zajęcia, ciekawe materiały, a do tego miła atmosfera i wspaniała osobowość obu pań.
Wacław Tworzydło
kurs indywidualny online
Dołączam to grona zadowolonych uczniów. Najlepsza szkoła, w której miałam dotychczas przyjemność się uczyć. Lekcje super ciekawe, lektorka Wiola empatyczna, pomocna, biorąca pod uwagę potrzeby ucznia. 100% profesjonalizmu. Dodatkowym atutem szkoły jest fantastyczna platforma. Polecam z całego serca.
Izabela Gawlik
kurs indywidualny online​

poznaj historię naszej kursantki ewy

Ty też tak możesz!

Ewa pracowała w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu. Jak ognia unikała sytuacji sam na sam ze współpracownikami mówiącymi po angielsku. Nad każdym służbowym mailem po angielsku spędzała bardzo dużo czasu. Wraz z rozwojem firmy i możliwościami awansu poczuła potrzebę pracy nad swoim angielskim, który nie pozwalał jej na swobodną komunikację. Punktem przełomowym był dzień, w którym dowiedziała się, że szkolenia, które prowadzi w języku polskim powinna za jakiś czas prowadzić również po angielsku. Wtedy zgłosiła się do naszej szkoły językowej.

Podczas wstępnej rozmowy z Ewą, nasza metodyczka dowiedziała się na czym polegają trudności Ewy w mówieniu po angielsku oraz jakie są jej najpilniejsze potrzeby i predyspozycje do nauki.

Największym problemem Ewy była bariera językowa, która miała swoje podłoże w ograniczonym zasobie słownictwa. Mówiąc po angielsku Ewa używała cały czas tych samych wyrażeń. To nie wystarczało, aby mogła porozmawiać na każdy temat i czuć się swobodnie podczas kontaktu z obcokrajowcami. Sytuacje, w których Ewa wpadała w zakłopotanie nie potrafiąc prosto i trafnie wyrazić swoich myśli pozbawiały ją pewności siebie.

Ewa rozpoczęła lekcje z lektorką z naszej szkoły językowej. Przed każdymi zajęciami otrzymywała mailowo autentyczne materiały językowe. Najprzyjemniejsze okazało się dla niej czytanie artykułów o tematyce społecznej i takie właśnie materiały otrzymywała najczęściej. Czytając artykuły w domu Ewa poznawała nowe słownictwo, które było powtarzane na zajęciach w formie krótkich quizów i gier językowych. Lektorka cały czas dbała, aby większość czasu lekcji była przeznaczona na rozmowę.

Dużo mówienia po angielsku wraz z częstymi powtórkami słownictwa sprawiło, że Ewa przełamała barierę językową. Po kilku tygodniach zaczęła chętniej brać udział w  rozmowach z obcokrajowcami w pracy. Niedługo później zaczęła przejmować inicjatywę podczas takich spotkań, a po roku poprowadziła pierwsze samodzielne szkolenie w całości w języku angielskim.

A zatem, kurs indywidualny czy grupowy?

indywidualnIe

online
od 99zł za 60min zajęć
  •  
Popularne

W GRUPIE

online
od 32zł za 60min zajęć
  •  

Lekcje w parze lub inny pomysł? Nie ma problemu – skontaktuj się z nami.

Lekcje indywidualne online
PEŁNĄ GWARANCJĄ SATYSFAKCJI

Lekcje indywidualne online z PEŁNĄ GWARANCJĄ SATYSFAKCJI

W naszej szkole językowej online masz pełną gwarancję satysfakcji. Jeśli po pierwszych indywidualnych zajęciach nie będziesz zadowolony/a, zwrócimy Ci za nie pieniądze. Jesteśmy pewni jakości naszych kursów.

Nie zastanawiaj się dłużej. 

Skontaktuj się z nami i umów na rozmowę z naszą metodyczką albo rozwiąż test sprawdzający poziom.

Zadzwoń do nas lub napisz

Wszystko zaczyna się od kontaktu

791-792-986
biuro@inspiroacademy.pl