angielski dla firm kraków

kursy językowe

Angielski dla firm

791-792-986

biuro@inspiroacademy.pl

języki obce dla firm

Kraków, Warszawa


Napisz do nas

Inspiro Language Academy organizuje profesjonalne kursy językowe dla firm w zakresie:

  General English,

  Business English,

  Mix: General & Business English,

  Język specjalistyczny.

 

Szkolenia językowe dla firm – Kraków

W szkole języków obcych Inspiro Language Academy z Krakowa, organizujemy kursy językowe dla firm. Szkolenia są dopasowywane indywidualnie do każdego zespołu pracowników. Przed rozpoczęciem kursów językowych przeprowadzamy audyt, którego celem jest  określenie poziomu zaawansowania językowego każdego z uczestników szkolenia. Po zakończeniu audytu dzielimy zespół na grupy o podobnym poziomie umiejętności językowych. Takie działanie pozwoli firmom maksymalizować korzyści płynące z przeprowadzanych przez nas kursów języka angielskiego.

Kursy języka angielskiego dla firm z Krakowa i okolic

Na podstawie szczegółowej analizy potrzeb słuchaczy, tworzymy indywidualny program kursów języka angielskiego. Podczas naszych szkoleń dla firm z Krakowa koncentrujemy się na doskonaleniu umiejętności językowych, wykorzystywanych przez uczestników kursu podczas spotkań biznesowych. Kładziemy szczególny nacisk na kształtowanie umiejętności komunikacyjnych, angażując słuchaczy do porozumiewania się, rozwiązywania problemów, symulacji realnych sytuacji zawodowych, prezentowania informacji oraz udziału w dyskusji. Nasi lektorzy dokładają wszelkich starań, aby oprócz efektywności, szkolenia językowe dla firm były również interesujące i pogłębiające wiedzę o świecie biznesu. Proponując zróżnicowane techniki pracy z autentycznymi materiałami, jak artykuły prasowe czy fragmenty programów telewizyjnych. Kurs języka angielskiego zakończony jest opinią na temat postępów słuchaczy oraz certyfikatem określającym osiągnięty poziom biegłości językowej. Miejsce, czas i częstotliwość zajęć dydaktycznych dostosowywane są do dyspozycyjności słuchaczy. Organizujemy szkolenia językowe zarówno w naszym biurze w Krakowie (ulica Litewska), jak i w siedzibie firmy klienta. Na naszych kursach uczymy języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz polskiego (Polish for foreigners).

Angielski dla firm

Kompleksowa organizacja kursów językowych dla firm z Krakowa i okolic obejmuje:

  • przeprowadzenie testów kwalifikacyjnych oraz analizy potrzeb słuchaczy, w celu odpowiedniego przydziału do grup oraz indywidualnego dostosowania programu i metodyki nauczania,
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w siedzibie firmy lub w placówce Inspiro Language Academy,
  • monitorowanie postępów słuchaczy oraz frekwencji na zajęciach,
  • wysyłanie na bieżąco raportów programowych, frekwencyjnych i postępowych grup lub indywidualnych słuchaczy,
  • opieka trenera językowego, który współpracując indywidualnie z uczestnikami kursu, pomaga dobrać źródła i techniki samodzielnej nauki, dbając o utrzymywanie wysokiego poziomu motywacji,
  • systematyczne badanie poziomu satysfakcji słuchaczy,
  • certyfikaty ukończenia kursu, określające osiągnięty poziom biegłości językowej według standardów CEFR.

Szczegóły oferty kursów języka angielskiego chętnie przedstawimy na spotkaniu w siedzibie firmy lub wyślemy elektronicznie. Możemy również spotkać się w naszej siedzibie, w Krakowie, przy ulicy Litewskiej.

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

kursy językowe dla firm

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy – skontaktuj się z nami:

Wojciech Sokołowski

791-792-986

biuro@inspiroacademy.pl