skip to Main Content

Inspiro Language Academy  – szkoła językowa w Krakowie

Jakość nauczania – profesjonalne kursy angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i francuskiego

Inspiro Language Academy to szkoła językowa w Krakowie tworzona przez osoby z pasją do nauki języków obcych. Przykładamy szczególną wagę do jakości nauczania bo wiemy, że to jest najważniejsze dla naszych uczniów. Dzięki temu, że uczniowie widzą dużą wartość w naszych kursach językowych i profesjonalizm w ich prowadzeniu, chętnie do nas wracają oraz polecają nas swoim znajomym i rodzinie. W naszej szkole językowej oferujemy kursy z języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego oraz polskiego dla obcokrajowców prowadzone przez profesjonalnych i wykwalifikowanych lektorów.

Jako potwierdzenie jakości usług i rzetelności nasza szkoła otrzymała znak jakości dla instytucji szkoleniowych TGLS!

Indywidualne podejście do kursantów

Inspiro Language Academy w Krakowie stwarza najlepsze warunki to rozwoju językowego. Kameralne grupy  angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego mają nie więcej niż 6 osób. Dzięki temu lektor może poznać każdego kursanta i dobrać takie metody nauki, które będą dla niego odpowiednie. Indywidualne podejście kursów językowych w naszej szkole zapewnia im efektywność oraz bezstresową atmosferę podczas lekcji.

Motywacja jako podstawa kursów językowych

Utrzymanie wysokiej motywacji u naszych kursantów traktujemy jako rzecz wyjątkowo ważną. Dlaczego? Wiemy, że nauka języków obcych bez motywacji jest krótką przygodą. Misją naszej szkoły językowej jest nie tylko nauczanie, ale również inspirowanie oraz zarażanie pasją do języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i francuskiego. Nasi kursanci maja możliwość spotkań z trenerem językowym, który nie tylko doradzi jak dbać o motywację, znaleźć odpowiednie dla siebie metody nauki, ale także zbada potrzeby oraz pomoże wyznaczyć cele w rozwoju językowym.

Szkoła językowa Inspiro Academy w Krakowie to skuteczność, profesjonalni lektorzy oraz komfortowa atmosfera nauki. Chcesz zapisać się na kurs nauki języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego lub hiszpańskiego? Szukasz szkoły językowej, która prowadzi kursy na różnych poziomach zaawansowania i dobierze metody nauki języka obcego dostosowane do Twojego poziomu znajomości języka oraz potrzeb i oczekiwań? Przyjdź do nas i przekonaj się, że nie jesteśmy standardową szkołą językową!

Przyjdź do nas i przekonaj się, że nie jesteśmy standardową szkołą językową!

Dlaczego Inspiro Language Academy? Sprawdź

Back To Top