Szkoła językowa online Weroniki Sokołowskiej

[vc_row][vc_column][vcex_spacing size=”10px”][vc_column_text]

Poznaj nasze najważniejsze wartości

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Jakość nauczania na pierwszym miejscu

Witaj w Inspiro Language Academy! Tworząc to miejsce chcieliśmy aby było wyjątkowe na mapie krakowskich szkół językowych. Traktujące klienta z pełnym szacunkiem, przykładające olbrzymią uwagę to potrzeb naszych uczniów i rozwiązujące ich realne potrzeby, nastawione na jakość usługi i obsługi. I pomimo już ładnych kilku lat na rynku i wielu problemów po drodze, nigdy nie odeszliśmy od naszych ideałów, z którymi rozpoczynaliśmy tworzenie szkoły językowej. Dlatego też nasze kursy grupowe nigdy nie przekraczają 6 osób, a kursy indywidualne są maksymalnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych kursantów. Wierzymy, że tylko w ten sposób możemy zapewnić Ci najlepsze warunki do rozwoju językowego.

Jako potwierdzenie jakości usług i rzetelności nasza szkoła otrzymała znak jakości dla instytucji szkoleniowych TGLS!

Nauka powinna być skuteczna i przyjemna

Wydaje się banalne, ale jest to klucz do sukcesu w nauce języka. Wiemy, że Twój czas jest cenny i dlatego postaramy się jak najkrótszą drogą poprowadzić Cię do osiągnięcia Twojego celu językowego. Przy okazji zrobimy wszystko aby droga ta była przyjemna i inspirująca. Wybierając kurs indywidualny na początek umówimy Cię na rozmowę telefoniczną z naszą metodyczką. Dzięki wszystkim informacjom, które uzyska od Ciebie przygotujemy kurs maksymalnie dopasowany do Twoich oczekiwań i poziomu językowego. Dobierzemy odpowiednie dla Ciebie materiały, metody nauki i lektora i rozpoczniemy od pierwszych niezobowiązujących zajęć. Dopiero po nich będziesz mógł/mogła zdecydować czy kontynuować kurs w naszej szkole.

Motywacja jako podstawa kursów językowych

Utrzymanie wysokiej motywacji u naszych kursantów traktujemy jako rzecz wyjątkowo ważną. Dlaczego? Wiemy, że nauka języków obcych bez motywacji jest krótką przygodą. Misją naszej szkoły językowej jest nie tylko nauczanie, ale również inspirowanie oraz zarażanie pasją do języków obcych. Nasi kursanci mają możliwość spotkań z trenerem językowym, który nie tylko doradzi jak dbać o motywację, znaleźć odpowiednie dla siebie metody nauki, ale także zbada potrzeby oraz pomoże wyznaczyć cele w rozwoju językowym.

[/vc_column_text][vcex_spacing size=”10px”][vcex_divider icon_color=”#000000″ icon_size=”14px” margin_top=”5px” margin_bottom=”10px”][vcex_spacing size=”10px”][vc_column_text]

Jesteśmy dumni ze szkoły językowej jaką tworzymy. Nasz zespół to wspaniali i zaangażowani lektorzy, którzy dzień w dzień dają z siebie wszystko na zajęciach językowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu – może uda nam się pomóc i Tobie!

A jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji o naszej szkole kliknij w przycisk poniżej.

[/vc_column_text][vcex_spacing][vc_column_text]

Dlaczego Inspiro Language Academy?

[/vc_column_text][vcex_spacing size=”40px”][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz