Szkoła językowa online Weroniki Sokołowskiej

 

Angielski online przez Zoom, Skype, whereby lub inny komunikator

 

Korzystaj z zajęć językowych gdziekolwiek jesteś

Język angielski online przez Skype – dlaczego z nami?

Szkoła językowa Inspiro Language Academy to szkoła, w której ponad wszystko dbamy o jakość kształcenia. Każdy kursant przed rozpoczęciem zajęć ma możliwość rozmowy z naszą metodyczką, podczas której ustalane są wszystkie szczegóły kursu. Na podstawie tej rozmowy ustalany jest program, metody nauki i dobierany jest odpowiedni lektor. Osoby prowadzące kursy są doświadczone w prowadzeniu kursów językowych online oraz spełniają najwyższe standardy naszej szkoły. Dzięki tym wszystkim elementom nasze kursy angielskiego online przez Skype są w pełni dopasowane do potrzeb kursantów. W końcu możesz uczyć się tego co chcesz i jak chcesz. Kursy angielskiego przez Skype to dobre rozwiązanie dla każdego szukającego wygodnej i efektywnej nauki języka. Prowadzimy zajęcia przez Skype dla klientów indywidualnych jak i dla firm i instytucji. Podczas zajęć używamy różnych narzędzi internetowych, takich jak tablice interaktywne, dzięki którym nauka angielskiego jest zorganizowana i efektywna.

 

Dopasujemy lekcje angielskiego przez Skype do Twoich potrzeb

Nazywam się Weronika Sokołowska i jestem trenerem językowym w Inspiro Language Academy. Będę dbała o to aby Twoje zajęcia były jak najbardziej dostosowane do Twoich preferencji. Razem z lektorami pracującymi w Inspiro będziemy starali się aby Twoje cele językowe zostały osiągnięte w jak najkrótszym czasie.

Zapraszam do kontaktu!

 

Dlaczego warto uczyć się angielskiego online przez Skype?

 

Dostępność i wygoda

Z zajęć językowych online możesz korzystać z każdego miejsca, w którym się znajdujesz. Wystarczy Ci jedynie dostęp do Internetu i do Skype’a lub innego komunikatora. A więc możesz mieć zajęcia z podróży służbowej, wyjazdu do rodziny czy po prostu z domu lub swojego biura. Dodatkowo nie musisz tracić czasu i pieniędzy na dojazd do szkoły językowej. Te czynniki sprawiają, że nauka angielskiego online staje się coraz bardziej popularna.

 

Zajęcia z najlepszymi lektorami

Nawet jeśli mieszkasz z dala od naszej szkoły językowej lub po prostu nie chcesz tracić czasu na dojazd to dzięki zajęciom online masz dostęp do najlepszych lektorów z naszej szkoły. Przykładamy wyjątkową wagę przy zatrudnianiu lektorów bowiem wiemy, że to w ich rękach jest Twój rozwój językowy, który jest dla nas najważniejszy. Lektorzy w naszej szkole ciągle się szkolą aby ich metody stały na jak najwyższym poziomie.

Elastyczność i łatwe rozliczenia

Zajęcia z języka angielskiego online są najlepszym rozwiązaniem dla osób szukających elastyczności. W naszej szkole możesz odwołać każde zajęcia online do godziny 18 w dniu poprzedzającym te zajęcia bez utraty ich. Rozliczeń dokonujemy za miesięczne pakiety zajęć, ale nie zmienia to faktu, że decyzję o rezygnacji możesz podjąć w każdym momencie. Ewentualną nadpłatę szybko zwrócimy Ci na konto. Przy tym kursie nie wymagamy podpisania umowy jeśli nie chcesz się nią wiązać.

 

Uczniowie o naszych kursach językowych

 

Pełen profesjonalizm, elastyczność, bardzo dobra atmosfera i co najważniejsze bardzo indywidualne podejście. Krótki wywiad przed rozpoczęciem zajęć, pod kątem tego czego ja oczekuję, jaki mam cel i nad czym potrzebuję popracować w pierwszej kolejności itp. okazał się nie być tylko i wyłącznie dobrym wstępem. Praktycznie na każdych zajęciach czuję, że Weronika o tym wszystkim pamięta i dostosowuje rodzaj zajęć i zadań właśnie do tych uwag i bieżących postępów.

 

Inspiro Language Academy to szkoła dla wszystkich tych, którzy szukają indywidualnego i niestandardowego podejścia, którym wydaje się ze ich język nie może już ulec poprawie ;)Według mnie największymi plusami szkoły są: duże zaangażowanie lektorów w przygotowanie zajęć, trzymanie się ustalonego planu, ale też szybka reakcja i ewentualne modyfikacja kształtu zajęć wynikająca z bieżących potrzeb, dobra organizacja czasu. Na zajęciach panuje świetna, bezstresowa atmosfera, a 1,5 h szybciutko mija. Z czystym sumieniem polecam Inspiro! 🙂

Sylwia K.

 

Cena zajęć

 

Cena zajęć indywidualnych w formie online przez Skype już od 95zł/60min. Cena ta obejmuje:

  • wstępną rozmowę z naszym trenerem językowym w celu ustalenia wszystkich szczegółów kursu,
  • zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online,
  • materiały do nauki online,
  • dostęp do szkolnej platformy online,
  • obserwację postępów,
  • możliwość darmowych konsultacji z trenerem językowym w każdej chwili trwania kursu,
  • możliwość zmiany lektora prowadzącego,
  • możliwość odwołania każdych zajęć (do godziny 18 w dniu poprzedzającym zajęcia),
  • możliwość rezygnacji z kursu w każdym momencie,
  • elastyczne podejście – brak konieczności podpisywania umowy.