skip to Main Content
[layerslider id="11"]

Angielski przez Skype – angielski online

Szkoła językowa Inspiro Language Academy to szkoła, w której ponad wszystko dbamy o jakość kształcenia. Dzięki temu nasze kursy angielskiego online przez Skype cechują się wysoką efektywnością. Zobacz poniżej jak wygląda proces zapisania się na zajęcia z języka angielskiego przez Skype – to tylko kilka kroków!

Angielski przez Skype – dla klientów indywidualnych oraz firm

Kursy angielskiego przez Skype to dobre rozwiązanie dla każdego szukającego wygodnej i efektywnej nauki języka. Prowadzimy zajęcia przez Skype dla klientów indywidualnych jak i dla firm i instytucji. Podczas zajęć używamy różnych narzędzi internetowych, takich jak tablice interaktywne, dzięki którym nauka angielskiego jest zorganizowana i efektywna.

Napisz do nas

Szukasz zajęć z języka angielskiego online?

Nazywam się Weronika Sokołowska i jestem trenerem językowym w Inspiro Language Academy. Będę dbała o to aby Twoje zajęcia były jak najbardziej dostosowane do Twoich preferencji. Razem z lektorami pracującymi w Inspiro będziemy starali się aby Twoje cele językowe zostały osiągnięte w jak najkrótszym czasie. Zapraszam do kontaktu!

angielski przez skype

Jak zacząć?

To naprawdę łatwe!

Napisz do nas lub zadzwoń aby umówić się na krótką rozmowę wstępną przez Skype ze mną – zupełnie bezpłatnie.

Podczas rozmowy przez Skype zapytam o Twoje cele i potrzeby językowe, motywację do nauki oraz ustalę Twój poziom językowy.

Po rozmowie wybiorę dla Ciebie odpowiedniego lektora i razem opracujemy plan kursu. Lektor przeprowadzi z Tobą pierwsze zajęcia, po których to Ty zdecydujesz czy chcesz je kontynuować.

Uczniowie o nas

Pełen profesjonalizm, elastyczność, bardzo dobra atmosfera i co najważniejsze bardzo indywidualne podejście. Krótki wywiad przed rozpoczęciem zajęć, pod kątem tego czego ja oczekuję, jaki mam cel i nad czym potrzebuję popracować w pierwszej kolejności itp. okazał się nie być tylko i wyłącznie dobrym wstępem. Praktycznie na każdych zajęciach czuję, że Weronika o tym wszystkim pamięta i dostosowuje rodzaj zajęć i zadań właśnie do tych uwag i bieżących postępów.

Emilia M.

Inspiro Language Academy to szkoła dla wszystkich tych, którzy szukają indywidualnego i niestandardowego podejścia, którym wydaje się ze ich język nie może już ulec poprawie 😉 Według mnie największymi plusami szkoły są: duże zaangażowanie lektorów w przygotowanie zajęć, trzymanie się ustalonego planu, ale też szybka reakcja i ewentualne modyfikacja kształtu zajęć wynikająca z bieżących potrzeb, dobra organizacja czasu. Na zajęciach panuje świetna, bezstresowa atmosfera, a 1,5 h szybciutko mija. Z czystym sumieniem polecam Inspiro! 🙂
Sylwia K.

 

Wysoka jakość za przystępną cenę

  • zajęcia z wykwalifikowanymi lektorami z dużym doświadczeniem
  • materiały do nauki online
  • obserwacja postępów
  • możliwość darmowych konsultacji z trenerem językowym
  • możliwość zmiany lektora prowadzącego

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy – skontaktuj się z nami:

791-792-986

biuro@inspiroacademy.pl

Back To Top