szkoła językowa w krakowie

SPRAWDŹ OPINIE I NIE PRZEGAP

GRUPY DO 6 OSÓB

ZAPISY NA DRUGI SEMESTR RUSZYŁY

Zapisz się

Weronika Sokołowska - trener w szkole językowej Inspiro w Krakowie

Od lat jestem nauczycielem języka angielskiego i hiszpańskiego. Specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych. Jestem autorką bloga Language Lifestyle, na którym pokazuję jak skutecznie uczyć się języków obcych. Zapraszam Cię do Inspiro Language Academy, miejsca które inspiruje i motywuje do nauki języków obcych.

Co wyróżnia nas od innych szkół językowych?

  • niewielkie grupy (max. 6 osób)
  • opieka profesjonalnego trenera językowego
  • indywidualne dopasowanie programu i metod nauki
  • elastyczne podejście do potrzeb klienta
  • nastawienie na postępy naszych uczniów

Wierzymy, że właśnie takie podejście gwarantuje wysoką efektywność nauki.

Jak zacząć naukę w naszej szkole językowej?

Skontaktuj się z nami aby umówić się na rozmowę z trenerem: 791 792 986 lub biuro@inspiroacademy.pl

albo

rozwiąż test diagnostyczny on-line:

Szkoła językowa Kraków – Inspiro Language Academy

Kursy językowe, odbywające się w naszej szkole języków obcych Inspiro Language Academy wyróżnia indywidualne podejście do każdego słuchacza. Dopasowujemy poziom oraz program nauczania do umiejętności uczestników kursów językowych. Przeprowadzamy zajęcia w niewielkich grupach (maksymalnie sześć osób), dzięki czemu osoby uczęszczające do naszej szkoły językowej mają gwarancję szybkich postępów w nauce języka. W ofercie Inspiro Language Academy znajdują się kursy języka angielskiego, hiszpańskiego oraz francuskiego, skierowane do mieszkańców Krakowa i okolic. Ponadto posiadamy ofertę nauki języka polskiego dla obcokrajowców.

Inspiro Language Academy – szkoła języków obcych w Krakowie

Szkołę języków obcych Inspiro Language Academy opieramy na trzech głównych filarach:

  • jakość nauczania,
  • indywidualne podejście,
  • utrzymanie wysokiej motywacji.

Na wysoką jakość nauczania składa się przede wszystkim umiejętności i doświadczenie naszych lektorów. W szkole językowej Inspiro Academy pracują ludzie z pasją i szczerą chęcią dzielenia się swoją wiedzą. To właśnie takie osoby są duszą naszej szkoły! Indywidualne podejście oznacza bliską współpracę lektorów z słuchaczami. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w małych grupach, więc potrzeby każdej osoby uczęszczającej na zajęcia są nam doskonale znane. Dzięki takiemu podejściu nasi słuchacze osiągają szybkie efekty, w krótkim czasie. Trzecim filarem, na którym opieramy naszą szkołę języków obcych jest motywacja. Cały czas staramy się utrzymywać wysoki poziom zaangażowania słuchaczy, żeby każda osoba, biorąca udział w naszych kursach językowych, cały czas czuła chęć rozwoju językowego.

Szkoła języków obcych w Krakowie – angielski, hiszpański, francuski, polski dla obcokrajowców

W ofercie szkoły językowej Inspiro Language Academy są indywidualne oraz grupowe kursy językowe, a także szkolenia językowe dla firm z Krakowa. Prowadzimy zajęcia w naszej placówce przy ulicy Litewskiej, w centrum Krakowa. Możemy również dojechać do siedziby firmy. Szkoła językowa Inspiro Academy to najlepsze miejsce do nauki języków obcych!

Napisz do nas